Jump to content

Fibi

Member
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Fibi last won the day on February 15

Fibi had the most liked content!

Community Reputation

554 Excellent

About Fibi

 • Birthday December 26

Recent Profile Visitors

561 profile views
 1. Fibi

  Meteorologia.

  Te prognozy to o kant tyłka można rozbić, nawet te kilkudniowe. Dzisiaj od samego rana miało lać i wiać, po Internecie krążyły ostrzeżenia, żeby nigdzie nie wychodzić, nawet na Morskie Oko itp. Jako cykor niestety postanowiłam spać do 10. Tymczasem pogoda w pierwszej części dnia okazała się całkiem znośna, tyle, że było już za późno by iść gdzieś wyżej. No ale przynajmniej Nosal dał się urobić? Warunki takie raczej wiosenne były. Trochę błota, trochę śniegu, na koniec lodowa pochylnia. Reasumując nie ma co aż tak bardzo wierzyć prognozom. Bo padać zaczęło dopiero po południu, a wieje może od godziny. Podobno jutro ma być lepiej.
 2. Przez tą mgłę nic nie widać. Może to z Kończystego na Jarząbczy?
 3. Na przełęczy w Tatrach Zachodnich, na szlaku granicznym ?
 4. Fibi

  Bystra 2248 m n.p.m.

  @Anna M. Ależ piękne warunki miałaś. Mi się akurat trafiła wielka chmura. Nie za bardzo lubię ten odcinek szlaku pomiędzy Siwą Przełęczą a Siwym zwornikiem(króciutki, ale kruchy i upierdliwy). Zastanawiam się jak wygląda trasa od Słowacji. Ktoś był? Czy jest dużo chaszczy w dolnych częściach szlaku? Spodziewam się, że te okolice mogą być "niedźwiedziowate". @Q'bot nie włóczyłeś się w nocy po tych okolicach? ?
 5. To może to jest Kopa Kalacka?
 6. Fibi

  TATRY

  38? co jest do wygrania? ?
 7. Fibi

  Dolina Gąsienicowa

  @Anuś nie ma co zazdrościć, ja w Tatrach jestem 2x w roku, raz latem, raz zimą. Tyle, że zawsze na minimum tydzień. Zimą to szybciej schodzę, jakoś w rakach idzie się po śniegu wygodniej niż latem po kamieniach ? szlaku z Brzezin jakoś nie mogę polubić o żadnej porze roku?
 8. 1. Wiem, że robisz sobie jaja ? 2. Wiem, że znasz odpowiedź ? ? Przerażacie mnie i wpędzacie w kompleksy. Zgodnie z przewidywaniami popsuliście zabawę odgadując od razu ?
 9. Na jaki szczyt i z jakiej doliny idziemy?
 10. No chyba jednak nie byłam. Gubisz się w zeznaniach ? zagadka będzie jak wrócę z pracy.
 11. Eee, ale ja mam same foty z miejsc oczywistych. To od razu zgadniecie i nie będzie zabawy ? No dobra strzelam zatem ostatni raz: Dolina Młynicka że szlaku do Chaty pod Soliskiem.
 12. @Q'bot mógłbyś odpowiedzieć, bo dawno nocnej zagadki nie było.
 13. Haha, sama się zostawiłam w schronisku:P Niech ktoś inny w końcu zgadnie bo ja nie mam cierpliwości ?
 14. Moje, ale przejrzałam wczoraj wszystkie moje zdjęcia i żadne nie jest podobne do Twojego ? Na Słowacji jak do tej pory mało chodziłam i ten krajobraz ze zdjęcia jest dla mnie mało rozpoznawalny. Szczerze mówiąc byłam pewna, że to szlak na Krzyżne- tak ja ktoś inny już pisał. Mój mąż się upiera, że to Dolina Staroleśna, ale ja pewności nie mam?
 15. Fibi

  Czerwone Wierchy

  Ja też go lubię, ale wolę pokonywać go w kierunku dół- góra. Te kamienie w lesie jakieś niemiłe do schodzenia się wydawały.
×
×
 • Create New...