Jump to content

Tatrzańska zabawa: czy zdarzyło Ci się :)

Recommended Posts

• Replies 557
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@tatromaniak Dzięki! Podobnie, jak i Tobie zależy mi, żeby forum hulało, a wszyscy jego użytkownicy czuli się tu dobrze, dzielili się swoimi pasjami i doświadczeniami, a jeśli mieliby się w czymś różn

Kto jest za tym, żeby Kacha pozostała z nami, niech da lajka ?

Drapak dla kota ? Znaleźliście kiedyś kask do hokeja w górach, bo ja ostatnio i owszem ?

Posted Images

2 minuty temu, Luk_ napisał:

A szliście w góry na kacu?

O matko... Tak! ? większość noworocznych wejść odbywała się w stanie " zwiększonego zużycia ".... ???

Najdziwniej ubrany człowiek  spotkany przez Was w gorach miał na sobie....????

• Haha 2
36 minutes ago, jaaga76 said:

Najdziwniej ubrany człowiek  spotkany przez Was w gorach miał na sobie....????

Długi, futrzany płaszcz - ciepło pewnie było, ale czy wygodnie? ?

Jak długo jesteście w stanie nosić jakiś element garderoby, nim sam dostanie nóg i sobie pójdzie?

• Haha 2
3 godziny temu, Q'bot napisał:

Długi, futrzany płaszcz - ciepło pewnie było, ale czy wygodnie? ?

Jak długo jesteście w stanie nosić jakiś element garderoby, nim sam dostanie nóg i sobie pójdzie?

Te z merino, nawet trzy dni ? 

Ile najdłużej stałeś w kolejce na szlaku, np. przy łańcuchach? 

• Haha 2
4 godziny temu, Mnich Moderator napisał:

Ile najdłużej stałeś w kolejce na szlaku, np. przy łańcuchach? 

Najdłuższa zaliczona przeze mnie kolejką w Tatrach to ta na Kasprowy ?. Jakoś szczęśliwie nie trafiam na korki na szlaku... (czego Wszystkim z całego serca życzę).

Muszę jeszcze dopisać kolejki do toalety (np. ostatnio w Murowańcu) ????

Na jakich festiwalach/imprezach górskich byliście/bywacie? Którą polecacie?

Edited by jaaga76
  • Haha 2
  • 3 weeks later...
Dnia 16.09.2020 o 20:42, jaaga76 napisał:

Na jakich festiwalach/imprezach górskich byliście/bywacie? Którą polecacie?

Osobiście w żadnym nie uczestniczyłem, ale polecam WinterCamp. Byłem świadkiem tej imprezy na Turbaczu. Dzieci i dorośli super się bawili, sam też trochę skorzystałem na wiedzy ?

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć ręcznika do schroniska i wycieraliście się czymś innym/ubraniami? 

• Like ! 1
30 minutes ago, Luk_ said:

Pomagaliście komuś pokonać trudny fragment szlaku bądź własny strach?

Komuś? Nie. Ale mnie wiele osób chciało pomóc, z bliżej nieokreślonej przyczyny...

Używa ktoś biodegradowalnych środków czystości, czy raczej macie to w głębokim poważaniu, a piana w stawie jest fajna? ?

Edited by Q'bot
  • Like ! 1
2 godziny temu, Mateusz Z napisał:

?

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć ręcznika do schroniska i wycieraliście się czymś innym/ubraniami? 

Dobrze, że mam koszulki oddychające... nadają się na ....awaryjne ręczniki ???

Czy zdarza się Wam jeździć w góry z rodzicami lub dziadkami?

59 minut temu, Q'bot napisał:

Używa ktoś biodegradowalnych środków czystości, czy raczej macie to w głębokim poważaniu, a piana w stawie jest fajna? ?

No i wpada... nie używam i nawet mi to do głowy nie przyszło....?

Co najbardziej obrzydliwego widzieliście w górach? (od razu uprzedzam Chochołowska jest wyłączona z konkursu ??)

• Haha 2

Z takich rzeczy pozostawionych przez turystów to widziałem gumkę... Nie wnikam czy używana czy nie, czy na człowieku czy na niedźwiedziu, ale była ? Rozumiem, że w lesie też może być romantycznie, a libido po wycieczce górskiej może poszybować w górę, ale wypadałoby po sobie posprzątać ? I ta polana Kalatówki... Mogliby wybrać coś bardziej oryginalnego, jakiś Kozi Wierch albo... Wrótka! Nazwa chociażby pasowała ?

Używacie zimą dupolotów zamiast nóg? ?

Edited by Luk_
  • Haha 2

No pewnie! Ale nie na terenie TPN ? 

Ostatnio się zastanawiałem czy legalne jest zrobienie grilla, np. na Rusinowej ? Oczywiście zgonie z "Leave no trace" ? Z jednej strony skoro można używać kuchenek turystycznych to czemu nie, grilla ?

Nosicie przy sobie jakieś narzędzie do obrony w przypadku bardzo bliskiego spotkania, np. z misiem ?

8 godzin temu, Q'bot napisał:

Bo skoro już o nich mowa, to konkurujecie z nimi np. zbierając sobie jakieś borówki czy maliny? ?

Podjadałam...póki  mnie nie uświadomili, że to może się skończyć bąblownicą, czyli tasiemcem. Teraz - uwaga! - zbieram do kubeczka i myję. Jak chcecie na żywca to tak że dwa metry od szlaku.

Czy zdarzyło się Wam pokłócić z kimś  na szlaku, bo chciał zrobić w Waszej ocenie coś, co by mu zagrażało?

10 minut temu, Zośka napisał:

A czy ze strachu przed misiem zdarzyło się Wam zawracać ze szlaku ?

Tak! Na Stołach! Prułam w górę aż miło...??? A jak schodziłam to chyba pół Kościeliskiej slyszalo jak do kolegi gadałam.

Jaką macie tatrzańską tradycję?

(Ja poza z jedzeniem szarlotki zawsze idę na Samanty na kremówkę ?). 

Edited by jaaga76
  • Haha 1
Przed chwilą, jaaga76 napisał:

Jaką macie tatrzańską tradycję?

(Ja poza z jedzeniem szarlotki zawsze idę na Samanty na kremówkę ?). 

Ja też muszę zjeść chociaż jedną ale to musi być ta "pierwsza" Samanta na Witkiewicza?

2 minuty temu, Zośka napisał:

Ja też muszę zjeść chociaż jedną ale to musi być ta "pierwsza" Samanta na Witkiewicza?

A ja chodzę do tej jak się ze Strążyskiej schodzi.  Ale następnym razem pójdę do Twojej. Porównam czy równie dobre mają ??