Jump to content

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A ja polecę moje ostatnie odkrycie - Restauracja Jano w Kościelisku. Bardzo smacznie, porcje duże (zupa to chyba jest dla dwóch osób ?), a i ceny bardzo przystępne ?  

Polecam "Rusałka" niedaleko ul. Kasprusie ? P.S. Byłem wczoraj.

Knedle na Ornaku ( z truskawką)?

Posted Images

Trzy, czy cztery lata temu w Murowańcu była pyszna kwaśnica. Jak teraz po zmianie prowadzących? Pizza w schronisku mnie rozbawiła ? regionalne danie ?

A tak na poważnie najlepsza pizza była w Morskim Oku na Krupówkach. 

9 godzin temu, jaaga76 napisał:

Trzy, czy cztery lata temu w Murowańcu była pyszna kwaśnica. Jak teraz po zmianie prowadzących? Pizza w schronisku mnie rozbawiła ? regionalne danie ?

A tak na poważnie najlepsza pizza była w Morskim Oku na Krupówkach. 

Moim zdaniem, po zmianie właścicieli, jakość serwowanych potraw w Murowańcu bardzo spadła.

• Sad 1
20 minut temu, Mnich Moderator napisał:

Moim zdaniem, po zmianie właścicieli, jakość serwowanych potraw w Murowańcu bardzo spadła.

Wielkość też spadła. Szarlotka to kawałek przekrojony na pół- względem tego co było wcześniej. A cena chyba ta sama.

• Sad 1
1 godzinę temu, Fibi napisał:

Wielkość też spadła. Szarlotka to kawałek przekrojony na pół- względem tego co było wcześniej. A cena chyba ta sama.

Potwierdzam. Jakość zup, które w Murowańcu naprawdę były niezłe, choć pioruńsko drogie, też znacząco spadła.

• 3 weeks later...

Nie zlinczujcie, proszę... ale czy w Zakopanem, da radę dobrze zjeść, będąc weganinem? Ja wiem, wszędzie surówki, frytki, czy placki, ale tak z prawdziwego zdarzenia? Smacznie, pomysłowo i z dala od produktów zwierzęcych? Niebawem jadę z dziećmi na kilka dni, badam teren... dotychczas, choć w górach jestem co chwila, to na krótko i raczej nie jadam "na mieście"... coś, ktoś??? 

• 1 month later...
  • 7 months later...
10 godzin temu, Andzia napisał:

Polecam Karczmę Polany w Kościelisku i ich placek "Polany" oraz szarlotkę na ciepło z lodami ?

Tez słyszałam ze tam smacznie ?

• Like ! 1
10 godzin temu, Andzia napisał:

Polecam Karczmę Polany w Kościelisku i ich placek "Polany" oraz szarlotkę na ciepło z lodami ?

Jadłam tam pierogi z gęsiną. Pycha?

• Like ! 2
  • Wow 1
  • 1 month later...

W tym wątku miało być jedzenie pod Tatrami ale uważam że cała Polska leży pod Tatrami więc wrzucam takie pyszności z najlepszej cukierni w Beskidach?

20210604_123453.jpg

• Like ! 4

A ja polecę moje ostatnie odkrycie - Restauracja Jano w Kościelisku. Bardzo smacznie, porcje duże (zupa to chyba jest dla dwóch osób ?), a i ceny bardzo przystępne ?

• Like ! 6
  • 2 weeks later...