Jump to content

Łysy z północy

Member
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Łysy z północy

 1. Jan, Ty tak oficjalnie wstawiasz zdjęcie syna (chyba) hmm może byś lepiej swoje wstawił ?
 2. Krzysiek zd widzę że przejąłeś temat - dobrze, bardzo dobrze ?
 3. Tak było wczoraj a dziś już wyjeżdżam więc... koniec górskiego "raju" w Polsce ? Życzę wszystkim udanych wakacji i krótkich wyjazdów w góry ☺
 4. Termy (po staremu) obostrzenia są.... teoretycznie ? Nie wspominając oczywiście o prywatnych busikach gdzie dudki najważniejsze ?
 5. Termach oczywiście miało być (piwka już działają ?)
 6. Pogoda, Zośka IDEALNA temp. pod 30°C i trochę chmurek. Byłem dziś z dziećmi w Temach Chochołowski (czegóż więcej chcieć od życia?!) Pozdrawiam wszystkich kochających Nasze góry ☺
 7. a to sekundę temu, no normalnie jestem w "raju" ?
 8. a to końcówka zachodu słońca na Gubałówce ☺ dziś, chwilę temu ?
 9. Leżę, podziwiam i delektuje się wakacjami ☺
 10. Dziś idealna pogoda: nie pada, nie za gorąco, słońce i chmurki ? Kto idzie dziś (poszedł już) w góry?
 11. Dziś idealna pogoda: nie pada, nie za gorąco, słońce i chmurki ? Kto idzie (poszedł już) w góry?
 12. Dziś idealna pogoda: nie pada, nie za gorąco, słońce i chmurki ? Kto idzie (poszedł już) w góry?
 13. To wczorajszy zachód słońca z drogi na Nosal ☺ Pozdrawiam wszystkich
 14. Powodzenia Ci życzę na szlaku, jak najmniej trudności a jak najwięcej sił i silnej woli ☺
 15. No pewnie że "nie do końca tak jest" ? bo nawet ze stałym partnerem (np. życiowym) także nie zawsze się dogadasz ? Ja tam jestem taki że mówie z góry co i jak dam radę żeby potem nikt do mnie nie miał pretensji ? Nie mam do nikogo o nic pretensji - tylko wyciągam wnioski bo już zacząłem 2 tydzień jak tu jestem i "tłumy" chętnych chcą się spotkać i razem wędrować ? Cóż takie znaki czasu że ludzie (w większości) wolą być w necie niż tworzyć realne relacje ?
 16. Andzia, to od tego jest rozmowa i dogadanie się co i jak każdy widzi, w jakiej jest kondycji itp. ?
 17. Pablos75 tu raczej ciężko będzie Ci się umówić na wędrówke z kimś. Jak widze po opisach to raczej większość pisze jak już była a towarzyszy dobierają raczej spoza forum ?
 18. Teraz wszędzie chmury i lekko pada, zresztą od samego rana ?
 19. Więc nie musisz się już pytać o śnieg ? Teraz, od wczoraj, jest tam tylko mokro i pewnie ślisko ?
 20. Z Krzyżne do Skrajnego Granatu bez sprzętów przejdziesz, dalej nie wiem.
 21. Zawrat jest połączony z Kasprowym bo przecież teraz jest to szlak TYLKO w kierunku na Świnice więc dalej... Wczoraj słyszałem że z ty jednym kierunkiem jest kłopot bo jełopy się pchają ze Świnicy ehh to "polskie" myślenie i działanie ?
 22. Dziś deszcz pada z przerwami przez cały czas o godz. 5tej kiedy to największa ulewa rozpoczęła ciąg opadów ale za to można głęboko pooddychać lekkim, świerzym powietrzem ?
 23. Mój syn był dziś na Przełęczy Krzyżne (żółtym szlakiem) a wchodziliśmy od Polany rusinowej przez Gęsią Szyje. Potem ruszył na czerwony szlak i na Skrajnym Granacie zszedł żółtym do Murowańca a potem wróciliśmy do Kuźnic ? Dał chłopak (niepełnoletni) radę ?
 24. Dziś faktycznie pogoda była git ? Dzięki za rady, jednak ja tu jestem pieszym (chyba że jakąś wycieczkę jednodniową wykupie w okolicznych biurach) ? Wziąłem planszówki na brzydkie dni ?
 25. Trochę ludzi jest ale nie za dużo i jak zwykle: na Kalatówki czy Morskie Oko więcej a w wyższych partiach już mniej. W nocy były ze dwie ulewy i burze ale teraz się rozpogodziło ☺
×
×
 • Create New...