Skocz do zawartości

Spotkania przy wodospadzie!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam , mam pytanie vatra do ciebie czym ty robisz tak piekne foty jaki to aparat nie dosc ze takie wyrazne to i nie wiem jak to opisac realistyczne no super doslownie :). Niby moj aparat ma sporo pikseli az nadto jak nawet na tv 4k ae one nigdzy tak ostre nie wychodza mi dziwne to jakby wcale tylu pikseli moj aparat nie mial ;(

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, podroznik napisał:

Witam , mam pytanie vatra do ciebie czym ty robisz tak piekne foty jaki to aparat nie dosc ze takie wyrazne to i nie wiem jak to opisac realistyczne no super doslownie :). Niby moj aparat ma sporo pikseli az nadto jak nawet na tv 4k ae one nigdzy tak ostre nie wychodza mi dziwne to jakby wcale tylu pikseli moj aparat nie mial ;(

Zdjęcia robię telefonem Xiaomi Redmi Note 7.  Ma aparat 48 mpx + opcje pro i to wszystko? Sama nie wiem dlaczego zdjęcia tak wychodzą ale cieszę się, że się podobają. Bardzo lubię je robić a zwłaszcza w górach, no więc może tu cała tajemnica??

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2020 o 12:07, vatra napisał:

Zdjęcia robię telefonem Xiaomi Redmi Note 7.  Ma aparat 48 mpx + opcje pro i to wszystko? Sama nie wiem dlaczego zdjęcia tak wychodzą ale cieszę się, że się podobają. Bardzo lubię je robić a zwłaszcza w górach, no więc może tu cała tajemnica??

No to teraz to sie zdziwilem bo juz myslalem o lustrznce jakiejs drogiej a tu telefon hm ;). A moglabys mi podrzucic na meila zdjecie w oryginalnym rozmiarze zebym zobaczyl sobie ? moze byc cos z tej doliny 5 stawow ewenutalnie jak szlas prze swistowke to widok z daleka na stawy i szczyty ?. Tak bym zobaczyl jak z wiekszej odleglosci wypadaja foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...