Skocz do zawartości

Babia Góra


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, barbie609 moder napisał:

inteligentni inaczej

Już to pisałam wiele razy ale napiszę raz jeszcze. Mądrych nie trzeba edukować a głupich nie wyedukujesz. Karać, karać i jeszcze raz karać za łamanie przepisów. Pobłażanie prowadzi do tego że nie ma strachu przed karą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Zośka napisał:

Już to pisałam wiele razy ale napiszę raz jeszcze. Mądrych nie trzeba edukować a głupich nie wyedukujesz. Karać, karać i jeszcze raz karać za łamanie przepisów. Pobłażanie prowadzi do tego że nie ma strachu przed karą.

nic to nie da - zawsze znajdą się naśladowcy a przy okazji GOPRowcy mieli okazję się wykazać w terenie "wysokogórskim"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2024 o 07:38, barbie609 moder napisał:

Hmm...Tak patrzę na te zdjęcia i w takim wózku mnie wozili jak ten na ostatniej fotografii. I nie wiem czy troche nie przesadzili,  bo ja się jeszcze nie czuję na obiekt muzealny 😉

Ale to nic, bo u nas w skansenie  są grabie. Takie same u mnie w szopie w ciągłym użytku.  Albo kosa. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, barbie609 moder napisał:

inteligentni inaczej

https://24tp.pl/n/117852

 Może i chcieli zawrócić, ale zejść trudniej niż wyjść. Może szli pierwszy raz i ich poniosła  fantazja 

Kiedyś mijałam  schodzących i facet opowiadał, jak jechał w dol, i że cudem się uratował. W adidasach  szli wszyscy.  I sami mówią, że mają zle buty, że się nie przygotowali, nie maja raczków. Ja na to, że następnym razem będą już wiedzieli co zabrać i jak się ubrać. Choć nie wyglądali jakby chcieli wrócić. 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, J@n napisał:

nic to nie da 

W sensie że kara ma czegoś nauczyć to pewnie masz rację, nic to nie da. Ale kara to też przyjęcie konsekwencji swoich czynów a łamanie przepisów kwalifikuje się do ukarania. Jak ktoś nie ponosi konsekwencji to tak jakby nic złego nie zrobił. 

Edytowane przez Zośka
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, wjesna napisał:

Może i chcieli zawrócić, ale zejść trudniej niż wyjść. Może szli pierwszy raz i ich poniosła  fantazja 

wszystko buzi tylko szlak jest oficjalnie zamknięty,więc gdzie się pchali?Ja wiem że spora część naszego społeczeństwa ma problem z czytaniem nawet krótkim tekstów i ich rozumieniem ale bez przesady. Może trzeba pisać że szlak jest offline to zrozumieją.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dziś zgodnie z planem wraz @Werniks udaliśmy się odwiedzić Królową.Plan niestety się nie powiódł ale o tym za chwilę. Z parkingu na Krowiarkach ruszyliśmy niebieskim ok 07.00. Niestety dookoła była tylko para wodna , nie była to mgła tylko raczej wnętrze chmury. Las wyglądał ponuro

100_16381.thumb.jpg.70f89ecb631035aa0e4c531c1d046f87.jpg

ale i dość ciekawie

100_16461.thumb.jpg.32783bc2119ad09cd0ea3ddc679acf23.jpg

chwilami to był taki Las Wiedźmy

100_16481.thumb.jpg.cac11b33cc909c2ac987a91057343c96.jpg

dotarliśmy do Zakrętu Ratowników i weszliśmy na żółty. Było fatalnie ślisko a wilgotność to było 100%.

100_16571.thumb.jpg.bb905d33ebc04559f08b0c750118eac3.jpg

wyszliśmy do żlebu /chyba bo widoczność była 15m/ ale wysokościomierz pokazał ok1400  m i wtedy mnie przytkało miałem wrażenie że oddycham przez mokrą szmatę. Odpoczynek nie pomógł i oznajmiłem Ignacemu,że źle się czuję odpuszczam i schodzę. Ładowanie się na najtrudniejszy odcinek kiedy nie czuję się za dobrze uznałem za głupi pomysł. Ten szlak jeszcze tu będzie a ja go jeszcze przejdę. Zeszliśmy do schroniska , tam wyszło słońce i chmura zniknęła , od razu poczułem się lepiej ale ponieważ już odpuściliśmy to po popasie wróciliśmy na parking.

oczywiście pozdrowienia dla wszystkich co na szlaku

100_1662.thumb.jpg.e2a2fd85946af69aa897b10970197885.jpg

 

spróbujemy w przyszłym tygodniu.

Hmmmm zastanawia mnie czemu Królowa nie była dla nas łaskawa i chyba wiem .😉

 

 

 

 

 

  • Lubię to ! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...