Jump to content

Recommended Posts

• 3 months later...

No jakaś masakra...chciałam na wrzesień zrobić rezerwację na spanko w Tatrach... w Morskim zapomnij, a w Roztoce tylko 2 połowa września...???? Kiedy tam dzwonić????

Ps. ostatecznie zarezerwowana Roztoka 

• Wow 2

@Anuś @jaaga76 nie uważacie że to jest bardzo smutne ? Że schronisko jest schroniskiem już tylko z nazwy ? A te schroniska tak się już skomercjalizowały że właściwie to powinny zmienić nazwę na górskie hotele (albo raczej hotele w górach) ? 

• Like ! 1
29 minut temu, Anuś napisał:

Nie żartuj ... to moze 2 lata wcześniej...? 

W zeszłym roku wystartowałam na początku marca... Nic już nie było... myślałam, że styczeń wystarczy... chyba  jednak rok wyprzedzania jak nic...?

• Sad 2
2 minuty temu, Zośka napisał:

@Anuś @jaaga76 nie uważacie że to jest bardzo smutne ? Że schronisko jest schroniskiem już tylko z nazwy ? A te schroniska tak się już skomercjalizowały że właściwie to powinny zmienić nazwę na górskie hotele (albo raczej hotele w górach) ? 

Wczoraj oglądałam jakiś filmik na Youtube i gość właśnie powiedział, że górskie schroniska, to już nie schroniska....Jak nie masz rezerwacji, to nie śpisz (albo śpisz obok) ?‍♀️?‍♀️?‍♀️

• Like ! 1
  • Sad 1
3 godziny temu, jaaga76 napisał:

Wczoraj oglądałam jakiś filmik na Youtube i gość właśnie powiedział, że górskie schroniska, to już nie schroniska....Jak nie masz rezerwacji, to nie śpisz (albo śpisz obok) ?‍♀️?‍♀️?‍♀️

E tam. Podczas naszego wrześniowego spotkania @Mateusz Z nie miał, a spał ? 

• Like ! 2
  • Haha 1

Teoretycznie to można przekoczować noc na korytarzu, schodach czy w kuchni turystycznej. Tym bardziej, że teraz można chodzić nocą, nikt raczej nie powinien z tego powodu robić problemów, oczywiście o ile ktoś was zauważy ? Moim zdaniem nocleg awaryjny, powinien być mimo pandemii i tej całej otoczki wokół tego. Ciekawe jak ktoś zamarznie w kosówce pod schronem to kto się nad tym pochyli... 

• Like ! 1