Jump to content

Z przymrużeniem oka :)

Recommended Posts

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdarzenie które rozbawiło mnie wczoraj do łez.  Schronisko na szczycie Skrzycznego. Siedzę na ławce i czekam na zimne piwo i ciasto. Podchodzi tata z kilkuletnim brzdącem i siadają obok. Tata grz

🙂

Zobaczyłem tego mema w jakichś dzisiejszych internetach, zakrztusiłem się kolacją ze śmiechu i nie mogłem się powstrzymać, żeby nie wkleić tego tutaj  😆 

Posted Images

3 godziny temu, Mnich Moderator napisał:

No dobra, skoro mamy muzyczny wtorek i ma być śmiesznie, to śmiesznie będzie. No i jest o górach, bo śpiewają też o Andach. Proponuję wysłuchać do końca, tekst i choreografia wymiatają 😛

@Mateusz Z, jest i o piwku 😛 

@Mnich Moderatorskąd takie "klamoty" wynajdujesz?? Uśmiałam się do łez... 😃

Choreografię muszę poćwiczyć 💃💃💃

• Like ! 1
  • Haha 2
  • 2 months later...

pewnie dla większości znane ale nikt nie wrzucił, więc proszę:

https://www.youtube.com/watch?v=DO5JKNkSx3c

gdyby to nie wydarzyło sie 3 razy z rzędu to byłoby śmieszne w... bardzo:) ale stalo się podstawą do żartów sytuacyjnych, 2019 grudzień, stoję w kolejce po swoje ciacho w Chochołowskiej, sala jadalna pełna po brzegi i wchodzi młody chłopak i na cały głos ogłasza:

Proszę Państwa

Mam bardzo ważną informację 

dzisiaj po 15:50 będzie się robić ciemno

Plastikowa lala za mną do swojego partnera: żeby Misu tylko bryczki nie odjechały...

.......

Góry są groźne!!!

• Haha 3

Kiedyś w sklepie usłyszałam taką rozmowę Pana i pani...

Pani -" Ale jak na Rysy jak my nawet na Kasprowym nie byliśmy ?"

Pan - "Mówiłem Ci że na te Rysy to połowa drogi po asfalcie albo koniami a resztę to już się wejdzie nie ?"

Jak widać nic prostszego od zdobywania Rysów zimą...😉

Edited by Zośka
  • Like ! 1
  • Haha 1
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Miejsce Wysoki wierch Pieniny , czas 27.12 2020r

Piękna słoneczna pogoda , ale zimny mocny wiatr odczuwalna tak na oko ok -10 widoczność 10/10.Na szczycie kilka osób  : jacyś Słowacy , rodzinka z dziećmi -wszyscy z wyglądu oraz  wyposażenia typowe górołazy no i moja skromna osoba. Nagle od strony Durbaszki na szczyt wchodzi Pan ok 50-ki o ,,regulaminowym,,  wyglądzie widać ,że on z naszych, a za nim Pani w podobnym wieku , widać że raczej okazjonalnie w górach/ buty   kijki keczua  kurtka tak bardziej miejska/ albo po prostu Pan chce ją wkręcić w swoje hobby i na razie za dużo nie chcą wydawać bo jak się nie spodoba to co?Pani jak się już wydyszała  i rozejrzała oświadcza : wiesz kochanie faktycznie widoki wspaniałe i gdyby nie to że: ta góra jest stanowczo za stroma i za śliska , wiatr wieje taki ,że za chwilę zwieje mnie do wsi tam na dół a zimno jest tak, że mi gałki oczne zamarzają to stwierdziła bym że masz naprawdę fajne hobby. W tym momencie Pani patrzy jak by nas dopiero teraz zobaczyła i dodaje: ale jak widzę w tym szaleństwie nie jesteś osamotniony. Jak wszyscy ryknęliśmy śmiechem to nas chyba na Palenicy było słychać.🤣

• Like ! 1
  • Haha 3
  • 3 weeks later...