Jump to content
Mnich Moderator

Z przymrużeniem oka :)

Recommended Posts

Drodzy, zapraszam Was do dzielenia się zabawnymi sytuacjami, anegdotami, zasłyszanymi historiami, cytatami, dowcipami. Pośmiejmy się wspólni, wszak śmiech to zdrowie 🙂

Rozmowa dwóch panów wracających autobusem z pracy: – Jak tego pierwszego dnia kazali nam się wspiąć na Morskie Oko, to już do końca wyjazdu miałem dość chodzenia. – No nie dziwię Ci się…

😛 

• Like ! 1
  • Haha 4

E-mail wysłany do informacji TPN (pisownia oryginalna): 

Mam pytanie w związku z artykułem „Uwaga na niedźwiedzie”. Czy jeżeli turysta posiada gaz łzawiąc/pieprzowy to czy można spróbować w ostateczności go użyć? Chodzi mi czy „technicznie”może to zadziałać na tak duże zwierzę czy tylko je rozwścieczy jeszcze bardziej oraz czy nie wyrządzimy niedźwiedziowi zbyt dużej krzywdy, to znaczy czy da radę dolecieć do pobliskiego strumienia omyć pysk itp…

Leżę 😅🤣

• Haha 6

Zasłyszane kilka lat temu w schronisku nad Morskim Okiem.

Synek. Mamusiu dlaczego to jest Morskie Oko a nie górskie oko ?

Mamusia. No bo góry nie mają oczu.

Synek.  A morze ma ? 

Mamusia. No przecież widzisz !

• Haha 5

Siedzi baca przed chatką, przed nim spory kloc drewna i mała kupka wiórów. Obok przechodzi turysta i pyta:
- Baco! Co tam strugacie?
- Ano, cółenko sobie strugom.
Turysta poszedł w góry. Następnego dnia rano znowu przechodzi przed chatką. Ten sam baca siedzi przed mniejszym już klockiem drewna i struga. Przed bacą spora górka wiórów. Turysta znowu pyta:
- Baco! Co tam strugacie?
- Ano, stylisko do łopaty sobie strugom.
Trzeciego dnia turysta przechodzi tą samą drogą. Baca siedzi przed chatką, w rękach trzyma niewielkie drewienko, przed nim kopiec wiórów, niemalże zasłaniający strugającego bacę. Turysta ponawia pytanie:
- Baco! A co strugacie dzisiaj?
- Jak nic nie spiepse, to wykałackę ...  🙂 

• Like ! 1
  • Haha 8

„Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich. Rozmowa o górach z wyszpejonym po uszy facetem, jedzącym zupę na stołówce.

On: Za kilka miesięcy mam wyprawę na Mount Everest, to jest w Himalajach.’

Ja: O, to pan jest wspinaczem wysokogórskim!

On: Nie. Tylko formę ćwiczę.

Ja: A jak z wydolnością organizmu?

On: No właśnie po to tu przyszedłem, żeby się sprawdzić. A może Pani by mnie wzięła latem na jakieś mocniejsze szczyty w Tatrach?

Ja: Ale ja się chyba od Pana uczyć powinnam.

On: No to może chociaż na Giewont, albo jakiś inny szczyt. Chciałbym się z liną obyć. Pasuje poćwiczyć wcześniej. Mam niewiele czasu.”

• Like ! 1
  • Wow 1
  • Haha 2

13 godzin temu, Mnich Moderator napisał:

Pamiętajcie, na Grzesia się wspinamy, a po Orlej spacerujemy 🤣

• Haha 5

Przed chwilą, Mateusz Z napisał:

@Zośka

Czy to Sławkowski Szczyt??

Hahaha, to samo pomyślałam🤣

• Haha 1

Autentyczne. Idziemy do Moka i doganiamy młode małżeństwo z dzieckiem w wózku. Idzimy już około pół godziny jest bardzo ciepły lipcowy poranek. 

Ona: Gdzie to Morskie Oko miało być 20 minut ?

On. (Cicho pod nosem) 2.20

Ona. Co ?!!!

On.  2 .20

Ona. Ty i te twoje  ku..... pomysły !!!!!

- i jeszcze soczek dałeś dziecku zobacz jak ono teraz wygląda. Zajb.....

• Haha 4

Kto to słyszał, żeby za cel wycieczki obierać Morskie Oko? Dobrze mu powiedziała 😉

• Like ! 1
  • Haha 3

Wchodzę raz do parku, a było to na Palenicy i słyszę jak kobitka idąc już z powrotem, rozmawia przez telefon i mówi :

"Noo byłam ... no w tym Morskim Oku ... kurde daleko no ... ale dobrze, że chociaż asfalt położyli! ..." 😮

• Haha 5

Chyba najwięcej śmiesznych tekstów słychać na drodze z Morskiego Oka. Fajnie, bo można się pośmiać. Kiedyś coś jedliśmy na Palenicy i do stolika dosiadło się młode małżeństwo z 5-7 latkiem. Tata poszedł po jedzenie, mały sam nie wiedział co na robić więc najpierw spacerował po ławce a potem siedział na stole między naszym jedzeniem. Mama zajęta telefonem, jak się mały przeniósł z siedzeniem na stół, to ona swoje nogi przeniosła z ziemi na ławkę. Wrócił tata z jedzeniem i do młodego, że gdzie on siedzi, że przecież na stole nie wolno, bo tu jest jedzenie. Potem do mamy, że czemu mu nie zwróciła uwagi, i ze ona też by mogła te nogi zdjąć z ławki bo przecież tu ludzie siedzą. Na to mama chwilę zbierała myśli i powiedziała z pretensją ,,a ty wiesz jak mnie bolą nogi?!" I nie zdjęła. 

• Like ! 2

Ja chciałem o coś zapytać... Gdzie jest ta dzielnica Zakopanego, która by leżała aż tak pod górami?! 😛 I co to za szczyt na zdjęciu?! 😛 Dlaczego ja go nigdy nie widziałem! 😂

IMG_20200805_131857.jpg

Edited by Luk_
  • Haha 2

Mi to przypomina zmiażdżony Kościelec 😂 ale wtedy dzielnica musiała by być na Gąsienicowej 😛 Tak na serio - wogóle tego nie kojarzę z Zakopanem!

• Haha 2

Tak, mnie też to właśnie najbardziej przypomina płaski Kościelec 😛 myślałem też nad Tatrami Bielskimi, ale wtedy to nie może być dzielnica Zakopanego 😂😂 Zdjęcie z opisem zgodne w 100% 😛

Podejrzewam, że to raczej jakieś Alpy 🙂

• Haha 1