Jump to content

Z przymrużeniem oka :)

Recommended Posts

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdarzenie które rozbawiło mnie wczoraj do łez.  Schronisko na szczycie Skrzycznego. Siedzę na ławce i czekam na zimne piwo i ciasto. Podchodzi tata z kilkuletnim brzdącem i siadają obok. Tata grz

🙂

Zobaczyłem tego mema w jakichś dzisiejszych internetach, zakrztusiłem się kolacją ze śmiechu i nie mogłem się powstrzymać, żeby nie wkleić tego tutaj  😆 

Posted Images

12 godzin temu, vatra napisał:

@Zośka @Luk_ znając Was to tu zaraz popłynie nowa zabawa (temat😂) "Przebudowa Tatr"😛😂

Z tą przebudową to ciężko chociaż nie przeczę że fajnie byłoby gdyby np. Krywań był bliżej😁 ale ciekawsza byłaby rozbudowa....👍 Miejsce jest ze wszystkich stron więc kilka szczytów można by jeszcze postawić np. zamiast Krupówek usypać Ceprowski Szczyt 😉 

Edited by Zośka
  • Like ! 1
  • Haha 2

To chyba nie jest żart! 😂

W Murowańcu powstały bramki do toalety. By z niej skorzystać trzeba zapłacić 2zł 😂

Chyba w nazwie "schronisko Murowaniec" najwyższy czas wykreślić słowo "schronisko" 😉

• Like ! 1
  • Sad 1
5 godzin temu, Zośka napisał:

Z tą przebudową to ciężko chociaż nie przeczę że fajnie byłoby gdyby np. Krywań był bliżej😁

Myślisz, że wtedy byłyby większe szanse byś na niego weszła przy dobrej pogodzie? 😁

Ale szlakiem na Krywań od strony polskiej bym nie pogardził. To wcale nie jest tak daleko 🙄

• Haha 1
3 minuty temu, jaaga76 napisał:

Ja bym się nie bawiła w przestwianie, ja bym "lekko" granice przesunęła.... jakieś 20 -30 km od "elektriczki". Wtedy całe Tatry nasze 😍

O, i mamy właśnie aspekt ekspansywny 😛 Jaga na prezydenta! 😉

Może takie "przesuwanie" trochę zbyt ambitne, ale tak przeciągnąć granicę po Małą Wysoką, Polski Grzebień i Zadni Gerlach jak kiedyś 😛 w zamian za Chochołowską! 😛

• Like ! 1