Jump to content
tatromaniak

O forum słów kilka

Recommended Posts

Ciekawa sugestia Anika. Myślisz że pytania tam zawarte mogłyby dotyczyć czegoś innego niż transportu? Zastanawiam się jakie sprawy jeszcze mogłyby się tam "łapać"...

Posted (edited)
Dnia 19.08.2019 o 21:28, tatromaniak napisał:

Przemyślimy sprawę Agata 🙂 Dodatkową funkcją przy wydarzeniach jest Kalendarz (zerknij na górze strony). Gdyby był chętnie używany, mogłoby się to nawet fajnie sprawdzić. Jutro będziemy próbować wydzielać tematy.

No to jako pierwsza uaktywnilam Kalendarz - wydarzenia na wrzesień. Fajnie jakby pojawiały sie tam wpisy o tym co sie dziej w Zako i/lub okolicy na ktore mozna wyjsc po powrocie z gór lub przy niepogodzie.

Byłoby jedno miejsce.

Edited by Agata

@Mateusz Z tak, przy migracji na inny serwer i konieczności wykupienia licencji na forum u jego twórców na chwilę obecną zrezygnowaliśmy z Galerii, gdyż generowała ona dodatkowe koszty, a nie jest w naszej ocenie niezbędnym elementem tego forum.

Własne, pamiątkowe zdjęcia z wycieczek publikować można w sekcji Blogi lub odpowiednich wątkach w dziale Szlaki lub Tatry Słowackie. Natomiast do zamieszczania "perełek", najlepszych zdjęć służy dział Fotografia 🙂

Dziękujemy za zrozumienie.

Dnia 24.08.2019 o 20:31, tatromaniak napisał:

Ciekawa sugestia Anika. Myślisz że pytania tam zawarte mogłyby dotyczyć czegoś innego niż transportu? Zastanawiam się jakie sprawy jeszcze mogłyby się tam "łapać"...

Albo możnaby to połączyć z "Nocleg i gastronomia"? 

A może stworzyć gdzieś z boku strony taki mini czat?  Czasami chce się na coś ponarzekać/czymś na szybko podzielić albo skonsultować a szkoda zaśmiecać forum?  Taka tylko luźna propozycja 🙂

• Like ! 3

20 godzin temu, Ann napisał:

A może stworzyć gdzieś z boku strony taki mini czat?  Czasami chce się na coś ponarzekać/czymś na szybko podzielić albo skonsultować a szkoda zaśmiecać forum?  Taka tylko luźna propozycja 🙂

Dokładnie o tym samym myślałam pare dni temu. Taki chat na luźne rozmowy. Jestem za 🙂 

• Like ! 1

7 minut temu, Fibi napisał:

A ja bym chciała osobny dział pt. Tatry zimą. Z czatem fajny pomysł!

Albo żeby ogólnie podzielić wędrówki/szlaki latem i zimą,  bo nawet najzwyklejsza góra jak np. Wołowiec inaczej wygląda i inaczej się wchodzi w porze letniej i zimowej.  Chyba,  że to byłoby dublowanie 🙂

• Like ! 1

16 minut temu, Ann napisał:

Albo żeby ogólnie podzielić wędrówki/szlaki latem i zimą,  bo nawet najzwyklejsza góra jak np. Wołowiec inaczej wygląda i inaczej się wchodzi w porze letniej i zimowej.  Chyba,  że to byłoby dublowanie 🙂

Bardziej chodziło mi o to, że np. nasuwają mi się różne pytania związane z zimą a teraz nie bardzo wiem gdzie je zadać i zamiast skakać po piętnastu wątkach moglibyśmy takie informacje gromadzić w jednym miejscu. Tak by było bardziej czytelnie. No i rzeczywiście można by tam było wrzucać relacje z zimowych wędrówek.

• Like ! 1