Skocz do zawartości

Anula

Użytkownik
 • Postów

  36
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Anula

Newbie

Newbie (1/14)

103

Reputacja

 1. Gdzieś ktoś o to już pytał ... Można odwiedzić jaskinie. Można iść na termy albo pelerynka, parasol i doliny z przystankiem z schronisku na grzańca tudzież coś bez prądu ?
 2. Z wymienionych tutaj - Zawrat. Z innych Szpiglasowa. Na Przełęczy pod Chłopkiem nie byłam jeszcze, wiec się nie wypowiem ? A z Koziej to niewiele widać w sumie. Ale jest bardzo ciekawa.
 3. Anula

  Orla Perć

  Bezpiecznej i pięknej wędrówki życzę ?
 4. Anula

  O forum słów kilka

  Dokładnie o tym samym myślałam pare dni temu. Taki chat na luźne rozmowy. Jestem za ?
 5. Muszę zatem kogoś poszukać. Chyba, że ktoś zna jakąś fachurę z okolic Krakowa ? ?
 6. Anula

  Spodnie trekkingowe

  Ja mam zwykle decathlonowe spodnie z odpinanymi nogawkami. Dobrze się sprawdzają. Szybko schną. Jak słońce przygrzeje to „cyk” z długich spodni robimy krótkie i jest przewiew ? Takie 2w1.
 7. Przemakają. Po intensywnym deszczu (takiej typowej górskiej ulewie) nogi pływają ? Buty schną bardzo długo. Nie oczekuje cudów od butów - wiadomo, że jak się brodzi w kałużach to ta woda w końcu gdzieś wlezie. Ale nie aż tak. Myślałam, że gore-tex = lepsza odporność na przemakanie właśnie. Czym zaimpregnować takie buty? Jestem butowym laikiem. Sama chodzę w garmontach. Są szalenie wygodne, ale na deszczu też poległy. Stąd moje pytanie o buty, które względnie długo opierają się wodzie ?
 8. A poleci ktoś buty na okres wiosenno - jesienny, które nie przemakają po 5 minutach deszczu? Na co trzeba zwracać uwagę ? Mój mąż kupił Salomony z Gore-Texem a przemakaja jak szalone ?
 9. Anula

  Skrajny granat

  @Tatromen dziękuję, postoję ? Śmiejcie się śmiejcie ? dla mnie to prawdziwa trauma była. Nie mam problemu z wysokością, ekspozycja etc a tam rozegrała się tragedia. Nie idę i koniec. To tak a propos tego, że sami siebie do końca nie znamy. A w górach to już w ogóle.
 10. Anula

  Skrajny granat

  Na tej „szczelince” miałam największe problemy. Zacięłam się totalnie. Musiałam ją obejść dołem. Nie byłam w stanie kroku zrobić.
 11. Pięknie napisane. Nawet zrozumiałam ? A Babia Góra jak kobieta - zmienna i nigdy nie wiadomo czego się po niej spodziewać ?
 12. Nie będę oryginalna - Dolina Chochołowska. Samo napisanie tego męczy okrutnie. Nie lubię też wracać z Murowańca przez Boczań po tych kamieniach. Ostatnio doszedł szlak z Kasprowego do Kuźnic przez Myślenickie Turnie ... ehhh ?
 13. Anula

  Kraków i okolice

  Ja również jestem z Krakowa. W góry (nie tylko Tatry) jeżdżę jak tylko czas i pogoda na to pozwolą. Zazwyczaj na 1-2 dni ? Pozdrawiam!
 14. Anula

  Wschód Słońca w górach

  Wschody słońca można oglądać z wielu ciekawych miejsc. Dla mnie za każdym razem jest to bardzo fajne przeżycie. A wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Poniżej wschód słońca widziany z wieży widokowej w Bruśniku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...