Jump to content

Ann

Member
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sugerując się postem, właśnie kupiłam mężowi na święta. Przepiękny album! Spędziłam z nim w ukryciu chyba z godzinę ?
 2. Tylko, że jak jest brzydka pogoda to nie widać nic oprócz kawałka Stawu...
 3. Dawno temu postanowiłam pójść z mężem na Czerwone Wierchy z Hali Ornak. W pewnym miejscu była dość wąska ścieżka, stroma od lewej strony, na której leżał śnieg - był początek czerwca - (powierzchnia ścieżki pod śniegiem pół metra na pół... ). Spanikowałam, wmówiłam sobie, że tam jest lód i ma pewno się poślizgne i spadne w dół, zawróciliśmy. Kolejnego dnia postanowiliśmy po raz kolejny pójść na Czerwone Wierchy, tym razem od Przysłopu Mietusiego. Z 10 minut przed szczytem mój mąż stwierdził, że chmury nad nami są chmurami burzowymi i zaraz zacznie lać deszcz, po raz kolejny zawrócil
 4. Ann

  Szlaki z wózkiem

  Jeżeli wchodzisz na Rusinową z Wierchu Poroniec to trasa jak najbardziej nadaje się na wjazd wózkiem. Droga jest na prawdę równa, bez wystających kamieni, nie ma żadnych schodów i jest praktycznie płasko. To trasa na bardzo spokojny spacer ?
 5. Czekałam dobre 5 minut żeby ustawił się dzióbkiem do mnie, aby zrobić dobre zdjęcie, pewnie na mój widok przestraszył się i uciekł, choć nie myślałam, że tak okropnie wyglądam :(. Wrzucę tę zdjęcie na komputer może w powiększeniu gdzieś jeszcze jest! ?
 6. To jest zdjęcie bardzo ładnego ptaka, który siedział na skale. Cały czas go szukam (ptaka na zdjęciu) i nie wiem już czy go nie widzę, ale tam jest czy odleciał... ^^ był na prawdę piękny, takie u mnie na Pomorzu nie latają :$
 7. Zaleta jest taka, że nikt nie lubi tej drogi, dlatego na szlaku nie masz tłumów i możesz w spokoju i ciszy iść :). I mam kolejną wadę 4! Podobno na tym szlaku można spotkać niedźwiedzie, więc biorąc pod uwagę fakt, że nikt nie chodzi tę drugą jeśli nie musi + obecność niedźwiedzi = jeśli spotkasz niedźwiedzia, to on z braku wyboru zje Ciebie, bo nie ma innych alternatyw ?
 8. 4. Brzeziny - wady: paskudna, kamienista droga, bez ciekawych widoków, aż nogi bolą na samą myśl, że ma się tamtędy iść ?
 9. Miał być piękny widok panoramy z Rusinowej, jest tam tak ładnie, a zdjęcia zawsze wychodzą mi brzydko ?
 10. Popieram! Czekamy na decyzję moderatora ?
 11. Albo żeby ogólnie podzielić wędrówki/szlaki latem i zimą, bo nawet najzwyklejsza góra jak np. Wołowiec inaczej wygląda i inaczej się wchodzi w porze letniej i zimowej. Chyba, że to byłoby dublowanie ?
 12. A może stworzyć gdzieś z boku strony taki mini czat? Czasami chce się na coś ponarzekać/czymś na szybko podzielić albo skonsultować a szkoda zaśmiecać forum? Taka tylko luźna propozycja ?
 13. Miałam ten sam problem dopóki nie zaczęłam pić wody. Od paru lat piję Muszynianke w dużych ilościach, na szlak też biorę butelki tej wody i problem się skończył (nawet tak jak kiedyś powieka mi nie drży :D).
×
×
 • Create New...