Jump to content

Ann

Member
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ann

 1. Sugerując się postem, właśnie kupiłam mężowi na święta. Przepiękny album! Spędziłam z nim w ukryciu chyba z godzinę ?
 2. Tylko, że jak jest brzydka pogoda to nie widać nic oprócz kawałka Stawu...
 3. Dawno temu postanowiłam pójść z mężem na Czerwone Wierchy z Hali Ornak. W pewnym miejscu była dość wąska ścieżka, stroma od lewej strony, na której leżał śnieg - był początek czerwca - (powierzchnia ścieżki pod śniegiem pół metra na pół... ). Spanikowałam, wmówiłam sobie, że tam jest lód i ma pewno się poślizgne i spadne w dół, zawróciliśmy. Kolejnego dnia postanowiliśmy po raz kolejny pójść na Czerwone Wierchy, tym razem od Przysłopu Mietusiego. Z 10 minut przed szczytem mój mąż stwierdził, że chmury nad nami są chmurami burzowymi i zaraz zacznie lać deszcz, po raz kolejny zawrócil
 4. Ann

  Szlaki z wózkiem

  Jeżeli wchodzisz na Rusinową z Wierchu Poroniec to trasa jak najbardziej nadaje się na wjazd wózkiem. Droga jest na prawdę równa, bez wystających kamieni, nie ma żadnych schodów i jest praktycznie płasko. To trasa na bardzo spokojny spacer ?
 5. Czekałam dobre 5 minut żeby ustawił się dzióbkiem do mnie, aby zrobić dobre zdjęcie, pewnie na mój widok przestraszył się i uciekł, choć nie myślałam, że tak okropnie wyglądam :(. Wrzucę tę zdjęcie na komputer może w powiększeniu gdzieś jeszcze jest! ?
 6. To jest zdjęcie bardzo ładnego ptaka, który siedział na skale. Cały czas go szukam (ptaka na zdjęciu) i nie wiem już czy go nie widzę, ale tam jest czy odleciał... ^^ był na prawdę piękny, takie u mnie na Pomorzu nie latają :$
 7. Zaleta jest taka, że nikt nie lubi tej drogi, dlatego na szlaku nie masz tłumów i możesz w spokoju i ciszy iść :). I mam kolejną wadę 4! Podobno na tym szlaku można spotkać niedźwiedzie, więc biorąc pod uwagę fakt, że nikt nie chodzi tę drugą jeśli nie musi + obecność niedźwiedzi = jeśli spotkasz niedźwiedzia, to on z braku wyboru zje Ciebie, bo nie ma innych alternatyw ?
 8. 4. Brzeziny - wady: paskudna, kamienista droga, bez ciekawych widoków, aż nogi bolą na samą myśl, że ma się tamtędy iść ?
 9. Miał być piękny widok panoramy z Rusinowej, jest tam tak ładnie, a zdjęcia zawsze wychodzą mi brzydko ?
 10. Popieram! Czekamy na decyzję moderatora ?
 11. Albo żeby ogólnie podzielić wędrówki/szlaki latem i zimą, bo nawet najzwyklejsza góra jak np. Wołowiec inaczej wygląda i inaczej się wchodzi w porze letniej i zimowej. Chyba, że to byłoby dublowanie ?
 12. A może stworzyć gdzieś z boku strony taki mini czat? Czasami chce się na coś ponarzekać/czymś na szybko podzielić albo skonsultować a szkoda zaśmiecać forum? Taka tylko luźna propozycja ?
 13. Miałam ten sam problem dopóki nie zaczęłam pić wody. Od paru lat piję Muszynianke w dużych ilościach, na szlak też biorę butelki tej wody i problem się skończył (nawet tak jak kiedyś powieka mi nie drży :D).
 14. Ojaaa ale Ty mądry :). W życiu nie spodziewałam się, że można tyle napisać o pogodzie! Sprawdziło się, dzięki :). Chyba dzisiaj to faktycznie termy pozostają ^^
 15. A musi być koniecznie Zakopane? Może Murzasichle? Mniej ludzi, mniejszy tłok, bardziej prywatnie, intymnie i przyjemniej ? Na przykład Grand Karpatia ?
 16. Znacznie częściej zejścia uskuteczniam na czterech literach (gdy nie chce już mi się myśleć gdzie postawić stopę albo kolana dają o sobie znać) ^^
 17. Może ktoś nam podpowie co z tych chmur nam wróży na jutro ^^
 18. Ann

  Hala Stoły

  Chyba jak się stacjonuje blisko Kościeliskiej to standardowe miejsce do odwiedzenia w gorszą pogodę. Byłam chyba z cztery lata z rzędu, w tym roku mam za daleko:). Ogromny plus to to, że jest tam na ogół mało ludzi. Można usiąść, pomyśleć, pobyć samemu ze sobą. Lubię to miejsce.
 19. Właśnie o to! Tylko chyba na nasze życzenie łańcucha tam nie zrobią, a szkoda ? Jak się patrzy na zdjęcia to i tak mrozi krew w żyłach, chyba wygląda na zdjęciu gorzej niż w rzeczywistości ?
 20. Zdjęcie ukradzione ze strony http://podszczytem.pl/na-kozi-wierch-z-doliny-pieciu-stawow-polskich/ bo sama nie zrobiłam 1220180617_091821.webp
 21. A przede mną szedł ostatnio chłopak z lękiem wysokości, trzesące nogi bylo widać z daleka, ale wszedł! (Co prawda nie wiem czy bezpiecznie zszedł...) Myślę, że dla takich osób to największa satysfakcja. I to prawda, dużo siedzi w głowie, a gdy już się pokona "przeszkodę" to wydaję się taka banalna. Gdy pierwszy raz miałam styczność z łańcuchami też chciałam zawrócić, teraz przestały robić na mnie wrażenie :) Może gdyby na tym jednym odcinku też jeden zainstalowali byłoby łatwiej dla osób, które chcą zawrócić tylko przez tę jedną ścianę...
 22. Widzę podobne chmury, a zależy mi żeby jutro była ładna pogoda i też chciałabym wiedzieć ?
×
×
 • Create New...