Jump to content
Lavinka

Morskie Oko

Recommended Posts

8 godzin temu, Q'bot napisał:

No widzisz... Ja na starość bardziej komfortowo się czuję u Słowaków na szlaku, aniżeli u nas. Do czego to doszło? 🤔

Do tego.... że się przedwcześnie postarzałeś?  🤭😉

Tak serio mam zamiar przejść też na drugą stronę.... bo piękne tam szczyty czekają, ale nie wiem czy nie jestem trochę  za młoda 🤣😋

• Haha 3

Wiadomo najpiękniej będzie jak będziemy sami, ale raczej nie da się  - takich jak "my" jest więcej 😉

Poza tym samemu to nuda, fajnie się do kogoś odezwać, razem pozachwycać, zjeść schabowego 😂

20190808_094432.jpg

20200116_135702.jpg

20200116_135922.jpg

• Like ! 6

@Anuś uważaj bo znowu Ci ptak zje tego schabowego!😀 A tak na serio, to chyba ciekawe doświadczenie jak się stoi na środku Moka?! Tutaj też nigdy nie byłam w  zimie ale te Wasze zdjęcia są takie super motywujące, że już od najbliższego weekendu to się zmieni!!!👍

Edited by vatra
  • Like ! 4

27 minut temu, vatra napisał:

@Anuś uważaj bo zaraz Ci się ptaki zlecą do tego schabowego!😀 A tak na serio, to chyba ciekawe doświadczenie jak się stoi na środku Moka?! Tutaj też nigdy nie byłam w  zimie ale te Wasze zdjęcia są takie super motywujące, że już od najbliższego weekendu to się zmieni!!!👍

😁 dzięki @vatra

Ja też mało w zimie chodzę po Tatrach i też mam zamiar to zmienić. Ale nad morskim w zimie byłam chyba z 3 razy i kilka na Kasprowym. 

Czy to znaczy, że ten weekend spędzasz w Tatrach? 😁

Na środku Moka stoi się całkiem przyjemnie, ale najlepiej samemu wypróbować  😉

• Like ! 2

2 godziny temu, Anuś napisał:

Czy to znaczy, że ten weekend spędzasz w Tatrach? 😁

Taki mam zamiar! Na pewno się pochwalę zdobyczami!😀

• Like ! 1

31 minutes ago, Michał hetrys said:

Hej czy mam  pytanie czy bardo jest obliczona droga na Morskie Oko?

Startując z Palenicy TPN obliczył, iż trasa pod górę zajmuje 2:20h

• Haha 4

5 godzin temu, Q'bot napisał:

Startując z Palenicy TPN obliczył, iż trasa pod górę zajmuje 2:20h

Sory za tamten wpis 😂😂 ale chciałem   zapytać o oblodzenie  na trasie palenica Morskie oko czy ciężko jest wejść bez raków ☺

• Like ! 1

23 minuty temu, Michał hetrys napisał:

Sory za tamten wpis 😂😂 ale chciałem   zapytać o oblodzenie  na trasie palenica Morskie oko czy ciężko jest wejść bez raków ☺

Byłam w piątek. Jest dosyć ślisko i widziałam że niektórzy mieli problem, ale nad samo Moko nie trzeba raków ani nawet raczków. Dobrze się sprawdzają nakładki antypoślizgowe. Gdybyś jednak chciał wyżej to zdecydowanie raki. Nie wiem kiedy się wybierasz bo warunki się zmieniają i najlepiej dokładnie sprawdzać na bieżąco.

• Like ! 2

@Michał hetrys Heja! Czytałam dziś na FB, na jednej grupie "...Szlak twardy, jedno miejsce wytopione do asfaltu, skróty śliskie. Można przejść drogą bez raczków, choć blisko schroniska sporo lodu. Ciągle kursują sanie, bardzo dużo dzieci na sankach." 👍

• Thanks 1