Skocz do zawartości

Bieżące informacje

tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, barbie609 moder napisał:

Szscun wielki!

2 minuty temu, barbie609 moder napisał:

I do tego należy dodać dostosowanie Doliny Strązyskiej dla osób niedowidzących i niewidzących oraz testy i udostępnienia specjalnych wózków dla osób z niepełnosprawnościa fizyczną.

Ale kto bym tam o tym pamiętał....

Dnia 8.06.2024 o 19:58, Mnich Admin napisał:

Tragiczne doniesienia z Tatr…

Turysta spadł żlebem Honoratka

Do dziś pamiętam jak w czerwcu 1998 walczyłem tam o życie. Niewiele brakowało, a moja tatrzańska historia skończyłaby się na drugim w życiu wyjeździe. 

• Przykro mi 1

8 godzin temu, Mnich Admin napisał:

Niepokojące doniesienia z Izerów. 

IMG_3930.jpeg

https://gazetawroclawska.pl/piorun-uderzyl-obok-grupy-turystow-w-gorach-izerskich-13-osob-poszkodowanych-trwa-ewakuacja/ar/c1-18604735 Ratownicy opatrzyli 10 z 13 poszkodowanych, natomiast reszta rannych została poparzona i musiała zostać przetransportowana do szpitala.

Ponoć było jedno wyładowanie. Grupa prawdopodobnie była pod wiatą. Znam miejsce. Tam jest sporo wyższych od wiaty drzew . Trochę mnie zszokowało że trafiło właśnie w to miejsce.

7 godzin temu, Gosia WU napisał:

Znam miejsce. Tam jest sporo wyższych od wiaty drzew . Trochę mnie zszokowało że trafiło właśnie w to miejsce.

ja też tam bywałem i fakt to jest taki dołek .Dodatkowo z jednej strony jest Stóg z przekaźnikiem i Smrk z wieżą  więc tam powinno walić. Ale już w Pieninach jak zginęła ta 4 osobowa rodzina przekonałem się że burza jest nieprzewidywalna. Oni też zeszli z grzbietu schowali się w krzakach.