Skocz do zawartości

Bieżące informacje


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.03.2024 o 08:32, jaaga76 napisał:

Cała Orla powinna być jednokierunkowa.

Jestem za. Ale na zmianę - np. dni parzyste w jedną stronę, nieparzyste - w drugą. Lub tygodniami. Tak żeby nie trzeba było przepisowo chodzić za każdym razem tak samo. Bo szlak to przepiękny i warty przejścia w obu kierunkach. 

Choć ja osobiście i tak tę jednokierunkowość mam w poważaniu 🤪

Ale z odcinkiem Świnica - Zawrat (który to odcinek przecież de facto nie jest częścią OP) problem jest inny - wyznaczając złośliwie kierunek "pod prąd" większości idących, odcięli najprzyjemniejsze dojście do OP, czyli z kolejki na Kasprowy, przez Świnicę.  I to mnie po prostu wk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2024 o 08:01, jaaga76 napisał:

A byłeś ostatnio w Karkonoszach i na Babiej? Polecam zobaczyc (przypomnieć sobie) co się dzieje na jednokierunkowych z założenia szlakach. Nie szalej zatem 😆

Ok, cóż więc za różnica, skoro i tak jest bałagan? 

Poza tych chodziłem dużo  po OP w czasach gdy jeszcze nie było tam żadnej jednokierunkowości - i nie napotykałem też większych problemów.  Ot, czasem trzeba było poczekać chwilkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mnich Admin napisał:

Dlatego, mimo świetnej pogody, nie pojechałem w góry na święta. Choć taki miałem wstępnie plan.

Na hołdoch wczoraj mniej ludzi niż zwykle, w pociągu nawet się wolne wieszaki na rowery ostały 🤷‍♂️

  • Lubię to ! 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tymi niedźwiedziami? To już kolejny atak w ostatnim czasie. W poprzednich latach tak nie było. Jak myślicie, co jest przyczyną takiego zachowania zwierząt? 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,190451,30848432,niedzwiedz-znow-zaatakowal-ludzi-na-slowacji-seria-groznych.html#do_w=77&do_v=824&do_st=RS&do_sid=1071&do_a=1071&e=RelRecImg10&do_upid=824_ti&do_utid=30848432&do_uvid=1711998973266

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...