Skocz do zawartości

Tatrzańskie przysmaki, czyli co najbardziej lubimy jeść na szlaku :)


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Mnich Moderator napisał:

Roztokowa borowikowa. Poezja w ustach. @Kacha opróżniła talerz w mgnieniu oka ? 

7DF05E2D-71A9-4F2D-B318-0F9FA620C8CF.jpeg

Potwierdzam! ?

Najlepsza borowikowa, jaką kiedykolwiek jadłam. 

Swoją drogą... Pierwszy raz byłam w Roztoce. I zakochałam się w tym miejscu. Jest cudnie! Jak tylko będę w Tatrach, będę tam zaglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj pierwszy raz w życiu, dotarłam wreszcie do Roztoki (nie mogę się nadziwić że nie byłam tu nigdy) ?? Piękne miejsce, mieliście rację że Roztoka jest super? Ma klimat schroniska, to prawda! Bardzo ciekawie to wygląda bo jest środek sezonu, nad Mokiem tłumy a tu kilka kroków dalej i cisza spokój, trochę ludzi, miła obsługa no i pyszne jedzonko? Borowikowa jest ekstra?

IMG_20200710_151814-01.jpeg

  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vatra, a nie mówiłem. Nie ma bardziej kameralnego i klimatycznego schroniska w tej części globu, jak nasza ukochana Roztoczka. I choć czuję już przesyt kierunkiem Morskie Oko, albo Piątka, to i tak w najbliższy piątek melduję się w Roztoce. 

A propos borowikowej; znam takich, którzy kupują ją na wynos i słoikach wiozą dla najbliższych. Prawda @Tomek82? ? 

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2020 o 15:52, vatra napisał:

Wczoraj pierwszy raz w życiu, dotarłam wreszcie do Roztoki (nie mogę się nadziwić że nie byłam tu nigdy) ?? Piękne miejsce, mieliście rację że Roztoka jest super? Ma klimat schroniska, to prawda! Bardzo ciekawie to wygląda bo jest środek sezonu, nad Mokiem tłumy a tu kilka kroków dalej i cisza spokój, trochę ludzi, miła obsługa no i pyszne jedzonko? Borowikowa jest ekstra?

 

@vatrajak Tyś się uchowała ? ??  

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...