Jump to content

martuś

Member
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Excellent

About martuś

 • Birthday 04/09/1988

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na Gąsienicową trafiłam w 2019 roku i od razu się zakochałam! ❤️ Nie wiem co to miejsce ma w sobie bo w Tatrach wszędzie jest pięknie ale tam się chce zamieszkać i nie wracać do szarej rzeczywistości! ?
 2. Jeszcze nie miałam okazji być zimą w górach. Widoki są bajeczne aczkolwiek nie mam doświadczenia i nie mam osoby z którą mogłabym się wybrać zimą ? Na ten rok mi się nawet posypała ekipa na letni wyjazd ? Chyba zostanie mi samotny wypad w góry.
 3. Ja zawsze wolę chodzić z kimś ale ze względu na niedźwiedzie ? Jakoś ludzi się nie boję. Kiedyś wpadłam w panikę na trasie z Kuźnic-Kopieniec. Jest tam kawałek trasy gdzie krzaki praktycznie wchodzą na ścieżkę. Umysł płatał figle i wydawało mi się, że ktoś nas obserwuje i słyszę coś z krzaków. A jak uciekł ptak praktycznie spod nóg to miałam prawie zawał ? Generalnie odcinki leśne są dla mnie najgorsze - po pierwsze słabe widoki a po drugie większe ryzyko spotkania dzikiego zwierza.
 4. martuś

  Morskie Oko

  Też lubię Morskie ale staram się wychodzić wcześnie rano zanim zjedzie się tłum ludzi.
 5. To i ja się chwalę tym co udało mi się spotkać na szlakach ?
 6. Kopieniec zaliczyłam rok temu. Dla mnie najgorszy moment to przejście z Przełęczy Nosalowej do Polany Olczyckiej. Krzaki tam były niemiłosierne wchodzące na ścieżkę i bałam się, że gdzieś z nich zaraz wyskoczy zdziwiony misio... ? Nie wiem czy to siódmy zmysł podpowiadał, że jednak coś się tam może czaić (mega zawał był za każdym razem jak spod nóg albo gdzieś z boku uciekał jakiś ptak?) czy strach potęgowany był totalnym brakiem widoczności. Nie mniej tej trasy już nigdy nie chcę pokonywać ? W tym roku byliśmy na Nosalu. Udało nam się trafić w dość krótkie okienko pogodowe bo już się bałam, że cały dzień przesiedzimy w hotelu ? Widoki bajkowe i muszę tam wrócić w lepszą pogodę! Fotki z Nosala ❤️
 7. Czyli ja ? ? Ostatnio podróż pociągiem zajęła 14 godzin ale czego się nie robi dla górskich widoków! ❤️
 8. W przyszłym roku mam zamiar zebrać inną ekipę?
 9. Kościelec. Moje kolejne marzenie... Może w przyszłym roku się uda. W tym tylko podeszliśmy pod Czarny Staw i niestety ekipa odmówiła dalszego pójścia ?
 10. Cześć jestem Marta, 31 lat, zachodniopomorskie (konkretnie Złocieniec ;p). Niestety w górach tylko raz w roku ? Tatry to magiczne miejsce i chciałoby się w nich być częściej ❤️
×
×
 • Create New...