Skocz do zawartości

Wschód Słońca w górach


Anula

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.04.2024 o 15:37, barbie609 moder napisał:

Spotkałem miśki kilka razy ,na szczęście zachowywały się neutralnie tzn dwa razy się ewakuowały a dwa razy Kudłata miała nas w .......

Wiesz, to nie było tak, że niedźwiedź mnie zaatakował, tylko mój plecak z jedzeniem spoczywający w kolibie. Jak wróciłem ze szczytu z zachodu słońca to niemile byłem zaskoczony. 

Pewnie miał smaka na tą kaszankę co miałem. Zostawił tylko słoik musztardy 

Edytowane przez Mateusz Z
  • Lubię to ! 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mateusz Z napisał:

Pewnie miał smaka na tą kaszankę co miałem.

No tak jedzonko.Ostatnio oglądałem  filmy Rufusa ze ,,Starego Wspaniałego Świata,, zrobione w czasie wyprawy na Alaskę. On tam poszedł tak daleko ,że nie tylko jedzenia w obozie nie przechowywał ale i posiłki przygotowywał i jadł z dala od namiotu.Co prawda był uzbrojony w broń czarnoprochową  ale wolał zapobiegać.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vatra napisał:

No bez przesady 🙃 następnym razem może goloneczka? 🤔

Żarty żartami, ale zdarza się że misie podchodzą pod schroniska szukając pożywienia w różnych miejscach, miedzy innymi w koszach, może im sie trafić i goloneczka a raczej jej resztki.  Kiedyś Prokop w tym swoim programie w którym podróżuje po Stanach, pokazywał specjalnej konstrukcji kosze które tylko człowiek da radę otworzyć. Pewnie nie jest to tania rzecz i TPN oraz TANAPu na to nie stać.  

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pablo P napisał:

że misie podchodzą pod schroniska

Kolega służył w WOP w strażnicy na Łysej , często podchodziła niedźwiedzica z małymi. W końcu zrobiła się taka bezczelna że  wartownik wygarnął jej nad głową z kałacha. Podobno na jakiś czas się obraziła 😁

  • Lubię to ! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...