Skocz do zawartości

Gorce Luty


Rekomendowane odpowiedzi

Informuję szanowne koleżeństwo ,że wraz z @jaaga76wygenerowaliśmy wstępny pomysł na zimową wycieczkę w Gorce. Termin to kiedyś w lutym:classic_biggrin: jak na razie bdb. Termin zostanie ustalony później. Wstępnie proponuję moje dwie ulubione trasy :

https://mapa-turystyczna.pl/route/4yuf

https://mapa-turystyczna.pl/route/3zlyp

oczywiście pogody nie mogę zagwarantować , natomiast jeśli dopisze widoki będą obłędne.Zimowe relacje z w/w wycieczek są w wątku Gorce. Oczywiście im Nas będzie więcej tym lepiej więc ewentualni chętni niech tu zaglądają. Jak  będą jakieś konkrety , niezwłocznie je zamieszczę. No i ,,chodźcie z nami!,,

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, barbie609 napisał:

Informuję szanowne koleżeństwo ,że wraz z @jaaga76wygenerowaliśmy wstępny pomysł na zimową wycieczkę w Gorce. Termin to kiedyś w lutym:classic_biggrin: jak na razie bdb. Termin zostanie ustalony później. Wstępnie proponuję moje dwie ulubione trasy :

https://mapa-turystyczna.pl/route/4yuf

https://mapa-turystyczna.pl/route/3zlyp

oczywiście pogody nie mogę zagwarantować , natomiast jeśli dopisze widoki będą obłędne.Zimowe relacje z w/w wycieczek są w wątku Gorce. Oczywiście im Nas będzie więcej tym lepiej więc ewentualni chętni niech tu zaglądają. Jak  będą jakieś konkrety , niezwłocznie je zamieszczę. No i ,,chodźcie z nami!,,

Świetna inicjatywa @barbie609. No i trasy wyborne. Jak tylko będzie spoko pogoda, być może i ja się pojawię z częścią naszej Tatrzańskiej Watahy, którą Piotr miał okazję poznać w Pieninach. 

Podbijając temat jednocześnie zapraszam wszystkich chętnych na naszą integrację, którą zaplanowaliśmy w marcu. Kierownikiem wycieczki będzie nasz najmocniejszy zawodnik - zdobywca Alp i tatrzańskich dwutysięczników @Mateusz Z. Wstępny plan to Beskidy i wspólne wejście na Baranią Górę. Na razie mamy pewnych 13 osób osób, w tym @barbie609wraz ze swoją czcigodną małżonką 🙂 Szczegóły podam niebawem. 

@Zośka @wjesna @Jędrek@Lexi @peter1 @Q'bot@piterson777i inni - serdecznie zapraszamy, może uda się Wam uczestniczyć w jednym z naszych forumowych spotkań. 

Temat podbijam i przyklejam. 

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mnich Admin promował(a) i podpiął/eła ten temat
2 minuty temu, barbie609 napisał:

postaram się , a co do Gorc mam nadzieję ,że dołączycie

Właśnie rzuciłem hasło na naszej górskiej grupie. Kolizji terminów nie ma, by my się spotykamy 15-17 marca albo 22-24 marca. Szukamy domku na wyłączność - obowiązkowo z dużą kuchnią, gdzie będziemy mogli sami przygotowywać śniadania i kolacje. To rozwiązanie doskonale sprawdziło się w Pieninach - według zgodnej opinii była to nasza najlepsza integracja. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Gorca tzw właściwego widok jest 360st bo jest wieża

widok na wschód z Gorca

DSCN3989.thumb.jpg.0b8221fdc08c44564f3aba5255d41572.jpg

i na południe

pan1.thumb.jpg.8a84a4cec5b1f4cb18c1a9312eea9995.jpg

Kiczora ma widoki ok 180st na południowy wschód , wschód i troszkę na północny wschód , troszkę na zachód ale tam to akurat Turbacz zasłania.

południowy wschód

20230215_115653.thumb.jpg.7e29dca717442202c5f899de4b1fef90.jpg

 

wschód

IMG_3504.jpg.746e3ff22da83b3218382ae1789e5a0c.jpg

szlak na Kiczorę jest dłuższy i może trochę ładniejszy , bo jak się podejdzie na Stus to już są widoki. W sumie obie góry są fajne. Oczywiście decyzję trzeba będzie podjąć ale może nie teraz , mamy jeszcze trochę czasu.No i jeszcze dojazd do początku szlaku jest łatwiejszy dla Kiczory niż dla Gorca. No ale jak pisałem konkretne decyzje jeszcze przed nami.

 

 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, barbie609 napisał:

z Gorca tzw właściwego widok jest 360st bo jest wieża

widok na wschód z Gorca

DSCN3989.thumb.jpg.0b8221fdc08c44564f3aba5255d41572.jpg

i na południe

pan1.thumb.jpg.8a84a4cec5b1f4cb18c1a9312eea9995.jpg

Kiczora ma widoki ok 180st na południowy wschód , wschód i troszkę na północny wschód , troszkę na zachód ale tam to akurat Turbacz zasłania.

południowy wschód

20230215_115653.thumb.jpg.7e29dca717442202c5f899de4b1fef90.jpg

 

wschód

IMG_3504.jpg.746e3ff22da83b3218382ae1789e5a0c.jpg

szlak na Kiczorę jest dłuższy i może trochę ładniejszy , bo jak się podejdzie na Stus to już są widoki. W sumie obie góry są fajne. Oczywiście decyzję trzeba będzie podjąć ale może nie teraz , mamy jeszcze trochę czasu.No i jeszcze dojazd do początku szlaku jest łatwiejszy dla Kiczory niż dla Gorca. No ale jak pisałem konkretne decyzje jeszcze przed nami.

 

 

Oba piękne, na żadnym nie byłem, zaufam przewodnikowi i dostosuję się 🙂 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mnich Moderator napisał:

Świetna inicjatywa @barbie609. No i trasy wyborne. Jak tylko będzie spoko pogoda, być może i ja się pojawię z częścią naszej Tatrzańskiej Watahy, którą Piotr miał okazję poznać w Pieninach. 

Podbijając temat jednocześnie zapraszam wszystkich chętnych na naszą integrację, którą zaplanowaliśmy w marcu. Kierownikiem wycieczki będzie nasz najmocniejszy zawodnik - zdobywca Alp i tatrzańskich dwutysięczników @Mateusz Z. Wstępny plan to Beskidy i wspólne wejście na Baranią Górę. Na razie mamy pewnych 13 osób osób, w tym @barbie609wraz ze swoją czcigodną małżonką 🙂 Szczegóły podam niebawem. 

@Zośka @wjesna @Jędrek@Lexi @peter1 @Q'bot@piterson777i inni - serdecznie zapraszamy, może uda się Wam uczestniczyć w jednym z naszych forumowych spotkań. 

Temat podbijam i przyklejam. 

Nienawidzę wszystkiego co związane jest z zimą, śniegiem, lodem, mrozem i generalnie jak temperatura powietrza spada poniżej 5 stopni Celsjusza to jest to dla mnie kataklizm 😄 urodziłem się po prostu pod złą szerokością geograficzną 😉 nie mniej jednak życzę wszystkim udanej wyprawy i integracji!

  • Lubię to ! 1
  • Dziękuję 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piterson777 napisał:

Nienawidzę wszystkiego co związane jest z zimą, śniegiem, lodem, mrozem i generalnie jak temperatura powietrza spada poniżej 5 stopni Celsjusza to jest to dla mnie kataklizm 😄 urodziłem się po prostu pod złą szerokością geograficzną 😉 nie mniej jednak życzę wszystkim udanej wyprawy i integracji!

Szanuję i nie namawiam. Aczkolwiek mocno żałuję 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2023 o 17:33, Mnich Moderator napisał:

serdecznie zapraszamy, może uda się Wam uczestniczyć w jednym z naszych forumowych spotkań. 

Śliczne dzięki ale dla mnie dwa tygodnie to zbyt odległy termin żeby cokolwiek powiedzieć na 100% a dwa miechy to wieczność.... na razie pozdrawiam serdecznie i ślę zimowy widoczek którym było mi sie napawać niedawno..

750BE42A-C233-4A08-A4B8-3FC64B34B1D2.thumb.jpg.f63c0bfa075468b8c5e19ff3483f0ad9.jpg

 

 

Edytowane przez Lexi
  • Lubię to ! 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...