Skocz do zawartości

Nie samymi górami żyje człowiek ?


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Mnich Moderator napisał:

Najwybitniejszą kreację stworzył według mnie w filmie „Rozmowa”. 

może i tak .Dla mnie rola w O jeden most za daleko jest tak ważna bo kreuje postać w jakiś sposób mi bliską i jego kreacja jest bardzo bliska oryginałowi , nawet fizycznie są podobni.A jego rola w Karmazynowym przypływie ?Dla mnie też super.

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zośka napisał:

@Fibi ja przez 10 lat używałam tych samych perfum aż w końcu przestali je produkować i teraz testuję różne zapachy ale żaden mnie nie olśnił?

Ja też przez 10 lat używałam tych samych, które w końcu mi się tak znudziły, że wpadłam w ten perfumowy szał. Ale modne obecnie nowości też mi się nie podobają, bo wszystko pachnie jak cukierki.

A wiecie, że Pulp fiction obejrzałam dopiero w tym roku? Jakoś tak miałam chwilowo fazę, że obejrzę wszystkie klasyki, ale już mi przeszło.

@wjesnaale w moich buteleczkach też jest alkohol. Aż mi się scena z "Misia" przypomniała ? 

Taki do spożycia to też lubię i też nie w górach.

Edytowane przez Fibi
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, wjesna said:

lubię alkohol ? Ale nie w górach, o nie. I nie śmierdzące piwo

A ja nie lubię alkoholu.

Śmierdzącego piwa również nie, tylko to pachnące, najlepiej o nucie cytrusów, albo z bukietem kwiatowym ;]

I oczywiście, że w górach, bo tam bardziej suszy i widoki stają się jakby ciekawsze, a trasy mniej uciążliwe...

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mnich ModeratorMoże.byś zatańczył? Tą scenę widziałam wiele razy a Ciebie  tańczącego jeszcze nigdy ?

Długo nie wiedziałam co mi ta piosenka  przypomina aż mnie olśniło,  że chodzi o ,, bella ciao"

Film warty nagród.  Tak spójnie poprowadzona opowieść o tym, że alkohol to nie samo zlo, że pomaga  w kontaktach, nadaje śmiałości   rozwesela.  Ale trzeba uważać, by się w tym nue zatracić. Po prostu wszystko jest w tym filmie pokazane z równowagą. 

3 godziny temu, Q'bot napisał:

A ja nie lubię alkoholu.

Śmierdzącego piwa również nie, tylko to pachnące, najlepiej o nucie cytrusów, albo z bukietem kwiatowym ;]

I oczywiście, że w górach, bo tam bardziej suszy i widoki stają się jakby ciekawsze, a trasy mniej uciążliwe...

Piwo smakowe?? 

Aa,bo Ty nie lubisz alkoholu. To takie bezalkoholowe pijesz? Po co? Nie lepiej się napić  soku?

3 godziny temu, Q'bot napisał:

oczywiście, że w górach, bo tam bardziej suszy 

 Chyba po tym piwie Cię tak suszy. 

  • Wow 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jędrek napisał:

Film świetny, rola Hackmana niezła, choć w sumie nieduża, no ale mówił po polsku "śnur, śnur" ??

Po polsku mówią we filmie,,Pewien dzentelmen " a dokładnie to główny bohater  ogląda nasza telewizję. W tle leci jaka to melodia, trędowata ( chyba) i...Krawczyk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wjesna said:

Piwo smakowe?? 

Aa,bo Ty nie lubisz alkoholu. To takie bezalkoholowe pijesz? Po co? Nie lepiej się napić  soku?

 Chyba po tym piwie Cię tak suszy. 

Każde piwo jest smakowe ?

No dobra, niektóre stouty są mniej smakowe...

A skoro suszy, to należy wypić więcej browaru, by się organizm nie odpiwił. ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wjesna a ja zupełnie inaczej odebrałam "Na rauszu". Wydaje mi się że właśnie możemy zobaczyć że alkohol daje złudne poczucie lekkości, pozwala myśleć że jesteśmy odważniejsi i bardziej wyluzowani. I że nie zauważamy kiedy przekraczamy tę linię za którą już nie mamy kontroli i jak trudno jest zrozumieć że to alkohol ma kontrolę a nie my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zośka napisał:

@wjesna a ja zupełnie inaczej odebrałam "Na rauszu". Wydaje mi się że właśnie możemy zobaczyć że alkohol daje złudne poczucie lekkości, pozwala myśleć że jesteśmy odważniejsi i bardziej wyluzowani. I że nie zauważamy kiedy przekraczamy tę linię za którą już nie mamy kontroli i jak trudno jest zrozumieć że to alkohol ma kontrolę a nie my.

Zosiu, mnie sie wydaje, ze film to celebracja życia, śmiechu,   zabawy   żartu. To, że przekraczając granice kończy  się żart i zabawa jest oczywiście pokazane. Ale  nie to było w nim najważniejsze,  według mnie. Nawet w tej ostatniej scenie jest  zabawa, radość i szampan

A @Mnich Moderatorjak sądzi? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Q'bot napisał:

Każde piwo jest smakowe ?

No dobra, niektóre stouty są mniej smakowe...

A skoro suszy, to należy wypić więcej browaru, by się organizm nie odpiwił. ?‍♂️

Przypominam mi to kawał, jak facet pił wode z Wisły.  Podbiega do niego inny i mówi - czlowieku co ty robisz, nie pij z rzeki. Na co tamten odwraca się i mowi- szto ty gawarisz? 

A nic, nic. Pij wode ,pij.

 

Edytowane przez wjesna
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...