Skocz do zawartości

Zgadnij co to za miejsce


Lavinka

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, J@n napisał:

a blog w Twojej sygnaturze to nie Twoje wycieczki ?

Moje, ale przejrzałam wczoraj wszystkie moje zdjęcia i żadne nie jest podobne do Twojego ? Na Słowacji jak do tej pory mało chodziłam i  ten krajobraz ze zdjęcia jest dla mnie mało rozpoznawalny. Szczerze mówiąc byłam pewna, że to szlak na Krzyżne- tak ja ktoś inny już pisał. Mój mąż się upiera, że to Dolina Staroleśna, ale ja pewności nie mam?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mateusz Z napisał:

Hej @Fibi, zgaduj, czekam na Twoją zagadkę ?

Eee, ale ja mam same foty z miejsc oczywistych. To od razu zgadniecie i nie będzie zabawy ? No dobra strzelam zatem ostatni raz: Dolina Młynicka że szlaku do Chaty pod Soliskiem.

Edytowane przez Fibi
Literówka
  • Lubię to ! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Q'bot napisał:

Będziesz się wspinać na Niżnego Kostura ?

1. Wiem, że robisz sobie jaja ?

2. Wiem, że znasz odpowiedź ?

Przed chwilą, J@n napisał:

mnie też jakoś tak przyszła jako pierwsza myśl Dolina Pięciu Stawów Polskich i szlak na Szpiglasowy Wierch

?

Przerażacie mnie i wpędzacie w kompleksy.

Zgodnie z przewidywaniami popsuliście zabawę odgadując od razu ?

  • Haha 3
  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Anuś napisał:

W dolinie białego ??

He, he ?? ? ale surprise bo NIE!  ☺️ ... A pytanie dotyczy szczytu pomiędzy smrekami ? 

To ostatni moment gdy jeszcze byłam w stanie myśleć o zdjęciach ? Było duże zamglenie więc sporo zakryte, aczkolwiek nazwę podali turyści których wcześniej spotkałam, wyglądali o niebo bardziej profesjonalnie niż ja więc nie mam powodów aby nie wierzyć ??

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...