Jump to content

Krywań we mgle

Recommended Posts

To już moja piąta wycieczka na Krywań i jeszcze nigdy nie udało mi się przywieść fajnych zdjęć bo albo deszcz albo grad albo zapomniałam włożyć karty do aparatu. Tym razem miało być ciepło, słonecznie i idealnie do zrobienia super fotek do fajnej relacji. No właśnie...miało być ale wyszło jak zwykle. Nie wiem dlaczego za każdym razem pomimo sprawdzania prognoz i wielkiego wysiłku włożonego w wybranie tych najbardziej optymalnych godzin na wyprawę zawsze kończy się mgłą, chmurami i brakiem widoków. Przez tyle lat już się przyzwyczaiłam do chodzenia we mgle i nawet to polubiłam ale fajnie byłoby chociaż raz mieć lampę i świetne fotki ze szczytu. No cóż.....może następnym razem😉

DSC_5055.JPG

DSC_5071.JPG

DSC_5076.JPG

DSC_5079.JPG

• Like ! 9

@vatra już mi nawet ta mgła nie przeszkadza, te chmury też nie bardzo tylko żeby na szczycie chociaż przez 10 minut było słonecznie bo te widoki.....😍😍😍

Jakbym biegała tak jak @Luk_ to wystarczyło by mi malutkie okienko pogodowe na atak szczytowy 😂😜

@Fibi na to nie wpadłam 😏

Edited by Zośka
  • Like ! 3
8 minut temu, Zośka napisał:

Jakbym biegała tak jak @Luk_ to wystarczyło by mi malutkie okienko pogodowe na atak szczytowy 😂😜

Jakbyś w końcu się przekonała do biegania to byś nie musiała 5x wchodzić na Krywań 😛

• Haha 4

@Zośka super, że się po raz piąty nie zniechęciłaś się do zdobycia szczytu mimo niepogody. Szanuję takie podejście. Z tego co kojarzę to jakoś się minęliśmy w Tarach Słowackich. 🙂 Co do widoków to coś tam widać, nie było tragedii. Mi się marzy obejrzeć wschód słońca na Krywaniu... 

• Like ! 4
11 minut temu, Zośka napisał:

Ale ja 5 razy bez wazeliny a Ty 😉😁 ?

Na Krywaniu obyłem się bez wazeliny, za krótka wycieczka by była potrzeba jej użycia 😛 a świstaki tym razem nie próbowały Cię przegonić 😉 ?

Edited by Luk_
  • Haha 2
17 godzin temu, Zośka napisał:

To już moja piąta wycieczka na Krywań i jeszcze nigdy nie udało mi się przywieść fajnych zdjęć

Zośka, Ty z Krywaniem masz tak jak ja z Wołowcem. Ze 3 razy byłam i nigdy nie widziałam zachodnich Tatr, tak jak o nich mówią Ci, którzy je widzieli 😅 A ponoć są przepiękne 😉

• Haha 2
17 godzin temu, Zośka napisał:

za każdym razem pomimo sprawdzania prognoz i wielkiego wysiłku włożonego w wybranie tych najbardziej optymalnych godzin na wyprawę zawsze kończy się mgłą, chmurami i brakiem widoków

Bo może to nie jest jest Krywań tylko (s)Krywań?

• Haha 1