Skocz do zawartości

Wasze górskie plany - pytania


Marcin 665

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Zośka napisał:

posłuchać

Czytałem gdzieś ostatnio sprawozdanie z testu sportowego elektrycznego Fiata 500.  Mega drogi, mułowaty, niewygodny ...  Ale za to geniusze fiatowscy dodali tam głośniki emitujące dzwięki sportowego wydechu spalinowego. I podobno nie tylko oni tak zrobili. 

Normalnie powrót do dzieciństwa, gdy jadąc rowerkiem niektórzy robili "brum, brum" 🙃

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sysia2345 napisał:

łooł dzięki za takie szybkie odpowiedzi i porady, poczytam i w razie pytań będę pisać, dziękuje bardzo. 🥰

Polecam kultowy przewodnik Józefa Nyki - "Tatry Polskie". Co dwa, trzy lata jest nowe wydanie. 

A jak się już rozkręcicie, to i "Tatry słowackie" oczywiście 🙂

  • Lubię to ! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zośka napisał:

Kurcze , u nas też jest AZS (kosz) ale to już zupełnie nie moja bajka. A na żużel to tylko do Częstochowy jeżdżę bo wszędzie daleko a autokarem nie lubię🙄

przeczytałam ''często bywam na stadionie'' i sama sobie dopowiedziałam że w Zielonej 🤣

10 godzin temu, Jędrek napisał:

Polecam kultowy przewodnik Józefa Nyki - "Tatry Polskie". Co dwa, trzy lata jest nowe wydanie. 

dzięki 🙂

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Zośka napisał:

Jestem fanką żużla i mieszkam niedaleko Częstochowy więc często bywam na stadionie żużlowym🙂

oj, kiedyś też byłem,

wyobraź sobie że byłem na Stadionie śląskim wtedy gdy Jerzy Szczakiel pokonał Ivana Maugera i został mistrzem świata

  • Lubię to ! 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, J@n napisał:

wyobraź sobie że byłem na Stadionie śląskim wtedy gdy Jerzy Szczakiel pokonał Ivana Maugera i został mistrzem świata

Gdzieś tak do końca lat 90-tych byłem zagorzałym kibicem żużla, u siebie na każdym meczu czy turnieju + sporo wyjazdów na ligę i inne imprezy. Byłem na prawie każdym stadionie w Polsce. Potem żużel zaczął mnie nudzić, bo pojawił się hokej na lodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2024 o 20:33, sysia2345 napisał:

w Książu,

ponieważ zaczęłaś chodzić w góry to nie daleko Książa i Zamku Grodno jest takie ciekawe miejsce https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_Rogowiec

sam szlak do niego jest bardzo fajny , zimą tam nie byłem ale w lecie jest fajnie , no i te sowiogórskie tajemnice przy okazji😎

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, J@n napisał:

wyobraź sobie że byłem na Stadionie śląskim wtedy gdy Jerzy Szczakiel pokonał Ivana Maugera i został mistrzem świata

oj to mnie też jeszcze nie było, teraz znam tylko rozdawaniei Szczakieli  😄

 

12 godzin temu, Jędrek napisał:

A pamiętasz wcześniejszą nazwę? Piękna była, choć dla obcokrajowców raczej trudna 🙃

Zgrzeblarki  🤭

 

12 godzin temu, barbie609 moderator napisał:

ponieważ zaczęłaś chodzić w góry to nie daleko Książa i Zamku Grodno jest takie ciekawe miejsce https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_Rogowiec

sam szlak do niego jest bardzo fajny , zimą tam nie byłem ale w lecie jest fajnie , no i te sowiogórskie tajemnice przy okazji😎

jest tyle super miejsc że życia zabraknie 😞 w sowich górach byliśmy też w sztolniach Walimskich a całkiem niedawno na Głazach Krasnoludków jak tam było pięknie!

 

 

20210821_142422.jpg

20210821_142348.jpg

20210821_143801.jpg

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...