Skocz do zawartości

Zmiany, zmiany, zmiany…


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, 

Zmiany są dobre, a czasami wręcz konieczne. Nadszedł ten moment, że należałoby się pożegnać. I podziękować za kilkuletnią, fantastyczną przygodę na forum. 
 

Po 8 latach pracy w stolicy kończę swoją zawodową przygodę w Warszawie. Ci, którzy dobrze mnie znają doskonale wiedzą, że w Tatrach jest wszystko to, co kocham. No i że nie boję się wyzwań. Dlatego, kiedy dostałem propozycję nowej pracy, długo się nie zastanawiałem. Miło mi poinformować, że od 15 kwietnia zacznę pełnić obowiązki zastępcy szefa Zakopiańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z uwagi na moje doświadczenie, będę tam odpowiadał za obszar komunikacji i PR.
 

W przyszłym tygodniu przeprowadzam się do Zakopanego.  W związku z tym przez jakiś  czas będę na forum nieaktywny. Obiecuję jednak, że od czasu do czasu tu zajrzę. I będę Wam przekazywał informacje - tym razem prosto z piewszej ręki 😉

Póki co pozdrawiam Was ze szkolenia, które właśnie odbywam. Trzymajcie kciuki 👌👍

 

IMG_1584.jpeg

  • Lubię to ! 5
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmilsi, moja wczorajsza informacja o powołaniu na stanowisko zastępcy szefa tatrzańskiego pogotowia była oczywiście primaaprilisowym żartem 🙃 Część od razu wiedziała, że to fejk, część uwierzyła, a jeszcze inni najpierw uwierzyli, a później się zreflektowali 😉

Tak, czy owak za wszystkie gratulacje serdecznie dziękuję. Życie potrafi zaskakiwać, więc kto wie, może ten żart okaże się kiedyś proroczy 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mnich Admin odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • 3 tygodnie później...
20 godzin temu, Jędrek napisał:

No i wyszło szydło z worka, gratulacje panie burmistrzu:

 

zako b.jpg

E tam, jestem starszy. No i przystojniejszy 🙂 

A tak swoją drogą, Mazurek maglował dziś rano nowego włodarza Zakopanego w RMF. Bardzo spodobały mi się jego deklaracje, że nie będzie już Sylwestra Marzeń. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jędrek napisał:

Dla mnie każdy łysy z brodą wygląda podobnie, stąd takie skojarzenie 🙃

 

Swoją drogą ciekawe dlaczego tylu łysych zapuszcza brody? Żeby się powierzchnia włosów na głowie zgadzała? 😋

Mnie do zapuszczenia zarostu namówiła była partnerka. A że ja bardzo kochliwy i ugodowy, to posłuchałem jej rady 😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...