Jump to content

Recommended Posts

Drodzy,

Pewnie z wielu Was wie, a Ci którzy nie wiedzą, to właśnie się dowiadują, że wczoraj nasz ulubiony portal obchodził swoje 7. urodziny. Z  tej okazji chciałbym złożyć na ręce Krzysztofa vel @tatromaniak najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Życzę przede wszystkim siły i zapału w dalszym prowadzeniu portalu, jak najwięcej pozytywnych newsów, nieustannej kreatywności, pięknych spotkań na tatrzańskich szlakach i samych, zadowolonych Czytelników. Odporności na hejt i kolejnych, wystrzałowych pomysłów. Niech moje słowa, a także setki pozytywnych komentarzy i podziękowań, które miałem przyjemność przeczytać na FB będą dla Ciebie nie tylko wyrazem wdzięczności, ale też motywacją do dalszego rozwoju Tatromaniaka. 

Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom, zarówno tym aktywnym, jak i tym zaglądającym tu sporadycznie. Bez Was nasza społeczność nie byłaby takim przyjaznym miejscem. To dzięki Waszej aktywności, zdjęciom, relacjom, wciągającym dyskusjom każdego dnia z przyjemnością loguję się na nasze forum. Niech ten wczorajszy jubileusz będzie naszym wspólnym świętem. 

Kochani, serdeczne dzięki! 

  • Like ! 10
Link to post
Share on other sites
Guest Kacha

Ja również dołączam się do życzeń! Chciałabym dodać coś od siebie, ale @Mnich Moderator chyba zwięźle ujął wszystko, co najważniejsze ?

Dziękuję zatem za źródło wielu cennych informacji i znajomości, i mam nadzieję, że to dopiero początek. Liczę na wspólne wyjścia, spotkania integracyjne, rozwiązywanie problemów, rozwiewanie wątpliwości, porady oraz humor i rozrywkę w górskiej tematyce ?

@tatromaniak stworzył miejsce, a my - użytkownicy - powinnyśmy z tego korzystać i dbać, aby rozwijało się ono i dawało nam same pozytywy. 

Życzę kolejnych owocnych lat, wytrwałości, żeby założycielowi nigdy nie zabrakło chęci, motywacji i czasu do prowadzenia Tatromaniaka ?

Wszyscy obecni mamy wspólną pasję. Góra z górą się nie zejdzie, ale my - Tatromaniacy - owszem, tak więc niech to miejsce będzie coraz lepsze i z naszym udziałem rozwija się! ?

Powodzenia i do zobaczenia na szlaku! 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Fajny portal, fajni ludzie ? Super relacje z wycieczek i piękne zdjęcia ? Mniej doświadczeni mogą się dużo dowiedzieć a bardziej obeznani z górami podzielić wiedzą i doświadczeniem. Mam nadzieję że zobaczę tu jeszcze mnóstwo świetnych zdjęć i przeczytam wiele Waszych relacji.

A wszystkim Tatromaniakom życzę pięknych wycieczek w Tatry i nie tylko ?

  • Like ! 7
Link to post
Share on other sites

Dobrze, że jest takie miejsce gdzie można dowiedzieć się dużo rzeczy odnoście wyprawy w nasze ukochane góry. Ja jako osoba mało doświadczona i jeżdżąca tylko raz w roku mogę poczytać o szlakach, fajnych miejscach i realnie na zdjęciach zobaczyć jak to wygląda i czy dam radę. Także Tatromaniak i cała społeczność forum robi super robotę ? ?  A przy okazji czytając opisy Waszych wycieczek chociaż wirtualnie przenoszę się w miejsca które kocham ?

Do zobaczenia na szlaku! ❤️

  • Like ! 8
Link to post
Share on other sites

Również dołączam sie do życzeń...  pomysł forum super wiec brawo i dziękujemy za "miejsce"

A nam kochającym gory to chyba tylko częstych wypadów w Tatry mogę życzyć i szczęśliwych powrotów z wysokości. ??   

  • Like ! 4
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...