Skocz do zawartości

Bieżące informacje


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, barbie609 napisał:

ze strony głównej , ale nie mogłem się powstrzymać

https://tatromaniak.pl/aktualnosci/turysci-zostawili-swoje-partnerki-w-gorach-topr-odnalazl-je-dopiero-w-srodku-nocy/

ciekawa koncepcja zakończenia związków , tylko ten TOPR wszystko schrzanił.

To brzmi jak bajka o Jasiu o Małgosi, wyprowadzili dziewczyny w góry i zostawili. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zośka napisał:

kto by mnie tam zostawił

całkiem możliwe ,że faceci liczyli że TOPR znajdzie dwie mrożonki albo kleksy pod ścianami .Nie wyszło. Nie wyobrażam sobie zostawić kogoś kto idzie wolniej nawet w Izerach a w Tatrach to w ogóle nie do pomyślenia.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jaaga76 napisał:

Myślisz, że tak na amen chcieli skończyć...? 

a czy istnieje inne logiczne wytłumaczenie? Chyba ,że totalna górska indolencja połączona z poważnymi brakami w zakresie przewidywania konsekwencji swoich decyzji. W każdym razie na miejscu tych Pań przemyślałbym dalsze utrzymywanie jakichkolwiek relacji z tymi osobnikami.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2023 o 16:05, barbie609 napisał:

ze strony głównej , ale nie mogłem się powstrzymać

https://tatromaniak.pl/aktualnosci/turysci-zostawili-swoje-partnerki-w-gorach-topr-odnalazl-je-dopiero-w-srodku-nocy/

ciekawa koncepcja zakończenia związków , tylko ten TOPR wszystko schrzanił.

Pytanie jacy to "partnerzy i partnerki" - życiowi, górscy, spacerowi czy przypadkowi. 

W ogóle zresztą za mało tu szczegółów by kogoś oceniać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2023 o 21:46, barbie609 napisał:

na miejscu tych Pań

Na miejscu tych pań może jednak bym się lepiej przygotował do wycieczki w listopadzie. Żeby nawet czołówki ze sobą nie mieć, gdy dni takie krótkie, a wycieczka długa?  

Zawsze w takich sytuacjach brakuje mi ciągu dalszego, czyli np. wywiadu z  głównymi bohaterami i bohaterkami.  Mogłoby być ciekawie, albo i zabawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...