Skocz do zawartości

Bieżące informacje


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.12.2023 o 20:35, barbie609 napisał:

 oprócz tego miał j......a , może nieco większe niż rozum ale.............

Przychodzi taki czas w życiu niestety, że rozumu z wiekiem zaczyna ubywać. 

No ale jak zwykle - za mało szczegółów żeby gościa oceniać. Aczkolwiek nie sądzę aby to był jego pierwszy zimowy biwak w Tatrach. Coś tym razem po prostu poszło nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barbie609- mam do Ciebie jako admin pełne zaufanie, więc jeśli jakiś temat uznasz za ważny, śmiało możesz wydzielić. Cieszę się, że korzystasz z narzędzi moderatorskich. Ja dziś też zbanowałem rano ruskiego bota 😛 

Jak widzisz, drogi kolego, doskonale sprawdzasz się nie tylko w roli przewodnika i górskiego kompana, ale też moderatora 👍

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 lat Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego 🤩

 

Serdecznie zapraszamy na ostatnie wydarzenie organizowane w ramach obchodów 70.lecia naszego Pogotowia. Tym razem będzie to wydarzenie, na które chcemy Was serdecznie zaprosić: koncert wielkich gwiazd polskiej muzyki, które zagrają w PreZero Arena Gliwice!

Czeka Was multimedialno-muzyczna uczta z udziałem popularnych wokalistów i 40-osobowej orkiestry pod batutą Jana Stokłosy.

24 marca 2024 roku na scenie wystąpią m.in. Kwiat Jabłoni, O.S.T.R., Natalia Szroeder, czy Igor Herbut w towarzystwie Stokłosa Collective Orchestra.

Bilety do nabycia już od dzisiaj (22.12) od 15:00 na EventimPolska.

Na wydarzenie zapraszamy wspólnie z Fundacja GOPR oraz Fundacja Radan.

W koncercie wystąpią: Jan Stokłosa | Sebastian Karpiel-Bułecka | Kwiat Jabłoni | Katarzyna Groniec | O.S.T.R. | Organek | Maria Peszek | Natalia Szroeder | Igor Herbut | Natalia Grosiak | Trebunie-Tutki | Mateusz Ziółko | | Julia Pietrucha | Zazula | Dawid Tyszkowski

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „START SPRZEDAŻY PIĄTEK 15:00 + POGOTOWIE GÓRSKIE RATUNKOW 24·03·2024 2024 KONCERT 70-LECIE GOPR ZAPRASZAJĄ GOPR, FUNDACJA GOPR FUNDACJA RADAN PreZero Arena Gliwice Stokłosa Collective Orchestra Kayah Tomasz Organek KwiatJabłoni abłoni Katarzyna Groniec O.S.T.R Sebastian Karpiel-Bułecka Maria Peszek Natalia Szroeder Igor Herbut Natalia Grosiak Trebunie-Tutki Mateusz Ziółko Julia Pietrucha Zazula Dawid Tyszkowski BILETY NA EVENTIM.PL FUNDACJA GOPR FUNDACJA RAdAN prer Arena Gliwice GLIWICE Przyszłość est eventim”

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, barbie609 napisał:

Przed samymi świętami miałam "akcje ratunkową" w pracy. Przy okazji kurtuazyjnej rozmowy w barku jeden z panów z radością w głosie obwieścił, że za dwa dni rusza samotnie na Gerlach i będzie tam nocował i w sumie to fajna zabawa się zapowiada. Problem tylko w tym, że nigdy nie był w Tatrach, nie miał zielonego pojęcia o zimowym wędrowaniu, a po sprzęt właśnie jechał (w rakach miał się uczyć chodzić po drodze)... Mam nadzieję, że poszedł po rozum do głowy i zrezygnował...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jaaga76 napisał:

Przed samymi świętami miałam "akcje ratunkową" w pracy. Przy okazji kurtuazyjnej rozmowy w barku jeden z panów z radością w głosie obwieścił, że za dwa dni rusza samotnie na Gerlach i będzie tam nocował i w sumie to fajna zabawa się zapowiada. Problem tylko w tym, że nigdy nie był w Tatrach, nie miał zielonego pojęcia o zimowym wędrowaniu, a po sprzęt właśnie jechał (w rakach miał się uczyć chodzić po drodze)... Mam nadzieję, że poszedł po rozum do głowy i zrezygnował...   

Jak rozumiem w pracy go nie widziałaś . No cóż jak nie wróci do roboty to będzie znaczyło że gdzieś pod Gerlachem za mrożonkę dla misiów robi. Miejmy nadzieję ,że tylko obwiesił się szpejem i połaził po Krupówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, barbie609 napisał:

Jak rozumiem w pracy go nie widziałaś . No cóż jak nie wróci do roboty to będzie znaczyło że gdzieś pod Gerlachem za mrożonkę dla misiów robi. Miejmy nadzieję ,że tylko obwiesił się szpejem i połaził po Krupówkach.

Mam jeszcze wolne i nie wiem czy dotarł do pracy, więc wyczulona jestem na tego rodzaju komunikaty. Poziom zdeterminowania pana był ogromny...

9 minut temu, barbie609 napisał:

obwiesił się szpejem i połaził po Krupówkach.

oby!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...