Jump to content
krzysiek

Atrakcje pod Tatrami

Recommended Posts

Wsadzam kij w mrowisko pewnie biorąc pod uwagę fakt, że większość forumowiczów raczej hasa po górach niż po Zakopanem i okolicach, ale myślę, że warto podyskutować. Jakie atrakcje pod Tatrami polecacie na "dzień odpoczynku" lub brzydką pogodę? Jestem bardzo ciekawy 🙂

Edited by krzysiek

Guest

Na odpoczynek i relaks najlepsze są baseny termalne a tych akurat pod Tatrami sporo chociaż ja wolę pojechać do Popradu albo bardziej kameralnie do Vrbowa!

Jeśli ktoś jest w końcówce sierpnia, to naprawdę warto zajrzeć na Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. My trafiliśmy całkowicie przypadkiem, bo nawet nie podejrzewaliśmy, że nas to zainteresuje, a okazało się impreza, na którą wielokrotnie potem wracaliśmy. I tylko potem problem, bo chce się jednocześnie być i na festiwalu, i na szlakach, a urlop jest ograniczony 🙂 (miasteczko festiwalowe jest na Równi Krupowej)

Edited by Katie
  • Like ! 1

Polecam park linowy Gugu koło skoczni bardzo trudna trasa, ale zabrac swoja uprzaż gdyz ich sa niewygodne

Nic tak nie relaksuje mięśni jak dobry basen, więc jeśli jesteśmy po intensywnym chodzeniu, mamy bazę w Zakopanem lub okolicznych miejscowościach i zanosi się deszczowy/burzowy dzień to termy lub coś w tym stylu w okolicy to u mnie numer 1 😄 

3 godziny temu, Anula napisał:

W deszczowy dzień warto wybrać się np. do Jaskini Bielskiej na Słowacji. 

Jaskinie na Slowacji sa super! Warto

Jeśli mówimy o dniu odpoczynku to najlepszym zestawem są termy, zimne piwo i relaks (w dowolnej kolejności).

Jeśli brzydka pogoda to pierwszy zestaw również da radę ;), ale można też skoczyć w dolinkę lub, jeśli pogoda w innych pasmach nie siadła, to w Gorce, Pieniny lub na Babią Górę 😉

Dnia 23.08.2019 o 21:22, Anula napisał:

W deszczowy dzień warto wybrać się np. do Jaskini Bielskiej na Słowacji. 

I jeszcze Demianowska Jaskinia Wolności (dwa warianty przejścia) i Demianowska Jaskina Lodowa. Obie leżą w odległości kilku kilometrów od siebie, więc można ogarnąć jednego dnia.

http://www.ssj.sk/pl/jaskyna/4-demianowska-jaskinia-wolnosci

http://www.ssj.sk/pl/jaskyna/5-demianowska-jaskinia-lodowa

• Like ! 2

8 wrzesnia mozna sie wybrac do Kościeliska.  A ja osobiscie polecam ostatni punkt programu, czyli nute w wykonaniu Sokół Orchestra. Nuta balkanska, ale zareczam mozna sie bobawic 😉

FB_IMG_1567104884538.jpg