Jump to content

a chodźże na pole

Member
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

a chodźże na pole last won the day on November 25 2019

a chodźże na pole had the most liked content!

Community Reputation

243 Excellent

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Wszędzie brzydko i szaro, to zapraszam na wycieczkę na Mogielicę 🙂 Niewymagająca trasa, piękne widoki z góry z wieży, jak i z polany zza szczytu 🙂
 2. Dzięki za miły komentarz. Kamerka to Sony X3000, link do niej jest w opisie pod filmem. Pozdrawiam.
 3. A w listopadzie bywa i tak 🙂 Kolejny szczyt KGP zaliczony. Kto lubi ruchome obrazki, zapraszam do oglądania 😉
 4. Nam też ostatnio udało się zrobić szybki spontaniczny wypad na Diablak. Piękna pogoda, super widoki, prawie bez ludzi i wiatru. A poniżej taki szybki przegląd trasy:
 5. Trochę to trwało, ale udało się coś zmontować z wycieczki 🙂 - kto lubi oglądać ładne widoczki, to zapraszam.
 6. My już gotowi, teraz trzeba czekać ma odrobine czasu 😞
 7. Rusinowa Polana od Wierch Porońca i może jeszcze na Słowacji Hrebienok. Można asfaltem dojść, wiecheć kolejka. Stamtąd już wózkiem się nie dojedzie, ale nie daleko do Wodospadów Zimnej Wody. A tu na początku widać szlak na Rusinową.
 8. Z naszym szczęściem to będzie lampa a nad szczytem będzie klosz z chmurki 😂
 9. Taki sobie szlak zrobiliśmy zaraz po przybyciu w góry. Ale ogólnie wszyscy przeżyli. Trudności większych nie ma, dopiero przed szczytem trochę wchodzenia po skałach, czasem trzeba użyć wszystkich dostępnych kończyn 😉 Starujemy o 5:45 z tri studnicky, zielonym szlakiem. Atakujemy szybko bo deszcz w planach na popołudnie. Na szczycie jesteśmy 9:10. Widoki mocno średnie, ale też miały swój urok. Trzeba było użyć trochę wyobraźni i od razu pojawia się w głowie piękna panorama 😛. Jako, że jestem zwolennikiem pętelek, idziemy dłuższym szlakiem, schodząc trzymamy się niebieskiego, potem w Jamskim Plesie odbijamy na czerwony szlak i na parking. No i pogoda się sprawdziła. Dolało nam niemiłosiernie! 5 min! tyle trwało oberwanie chmury. Jeszcze 10 min i byliśmy w samochodzie. Ale szczyt zdobyty, wszyscy żyją to najważniejsze 😄. Obrazki statyczne i ruchome poniżej 😉
 10. Witajcie! Czy ktoś z szanownych forumowiczów wychodził może na ww. szczyt? Czy faktycznie końcówka to jak orla, czy bardziej Koscielec ? Jakieś informacje? Zdjęcia? Filmy? To co można znaleść na YT to jakaś porażka, poza widokami, żadnych informacji.
 11. Widoki są super z góry, zazdroszczę wschodu! Wyspa faktycznie potrafi namieszać z pogoda. Niby słonce, piękna pogoda, ale przejrzystość słaba, co dobrze widać z góry. (Zdjęcie) Dla tych co nie maja czasu na wejście na górę, zostawiam poniżej pare informacji, może będą dla kogoś przydatne.
 12. Kiedyś w październiku udało mi się na Wielki Kopieniec wejść samemu po ciemku, przez las, z mała czołówka. Z każdym latającym ptaszkiem, i każdym ruchem w krzakach gacie coraz bardziej ciężkie się robiły 😂. Ale opłaciło się 🙂
 13. Aplikacja na telefon Relive, która robi taką animacje z przebytej trasy, dane zbiera z telefonu, zegarka czy czym tam się rejestruje trasę. Jest darmowy okres na miesiąc wiec można się pobawić.
 14. dlatego prawdziwe zdjęcie zamieściłem wcześniej 😉
×
×
 • Create New...