Jump to content

a chodźże na pole

Member
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

a chodźże na pole last won the day on November 25 2019

a chodźże na pole had the most liked content!

Community Reputation

255 Excellent

Recent Profile Visitors

747 profile views
 1. Ostatnio udało nam się popełnić taką niekrótką trasę. Od Jaworek, przez Homole, na Wysoką, potem dalej na w stronę już Beskidu Sądeckiego na Radziejową. Długa, całodzienna trasa, no i te widoki na Tatry!
 2. Jak ktoś chce zobaczyć najniższy szczyt z KGP (jak to @Patryk 2k nazwał: "zalesiona górka" ? ) Łysicę to zapraszam. Na szczycik wychodzi się niemal tak szybko jak kiedyś się leczyło przeziębiania - na 3 zdrowaśki do pieca ?
 3. Wszędzie brzydko i szaro, to zapraszam na wycieczkę na Mogielicę ? Niewymagająca trasa, piękne widoki z góry z wieży, jak i z polany zza szczytu ?
 4. Dzięki za miły komentarz. Kamerka to Sony X3000, link do niej jest w opisie pod filmem. Pozdrawiam.
 5. A w listopadzie bywa i tak ? Kolejny szczyt KGP zaliczony. Kto lubi ruchome obrazki, zapraszam do oglądania ?
 6. Nam też ostatnio udało się zrobić szybki spontaniczny wypad na Diablak. Piękna pogoda, super widoki, prawie bez ludzi i wiatru. A poniżej taki szybki przegląd trasy:
 7. Trochę to trwało, ale udało się coś zmontować z wycieczki ? - kto lubi oglądać ładne widoczki, to zapraszam.
 8. My już gotowi, teraz trzeba czekać ma odrobine czasu ?
 9. Rusinowa Polana od Wierch Porońca i może jeszcze na Słowacji Hrebienok. Można asfaltem dojść, wiecheć kolejka. Stamtąd już wózkiem się nie dojedzie, ale nie daleko do Wodospadów Zimnej Wody. A tu na początku widać szlak na Rusinową.
 10. Z naszym szczęściem to będzie lampa a nad szczytem będzie klosz z chmurki ?
 11. Taki sobie szlak zrobiliśmy zaraz po przybyciu w góry. Ale ogólnie wszyscy przeżyli. Trudności większych nie ma, dopiero przed szczytem trochę wchodzenia po skałach, czasem trzeba użyć wszystkich dostępnych kończyn ? Starujemy o 5:45 z tri studnicky, zielonym szlakiem. Atakujemy szybko bo deszcz w planach na popołudnie. Na szczycie jesteśmy 9:10. Widoki mocno średnie, ale też miały swój urok. Trzeba było użyć trochę wyobraźni i od razu pojawia się w głowie piękna panorama ?. Jako, że jestem zwolennikiem pętelek, idziemy dłuższym szlakiem, schodząc trzymamy się niebieskiego, potem w Jamskim Plesie odbijamy na czerwony szlak i na parking. No i pogoda się sprawdziła. Dolało nam niemiłosiernie! 5 min! tyle trwało oberwanie chmury. Jeszcze 10 min i byliśmy w samochodzie. Ale szczyt zdobyty, wszyscy żyją to najważniejsze ?. Obrazki statyczne i ruchome poniżej ?
 12. Witajcie! Czy ktoś z szanownych forumowiczów wychodził może na ww. szczyt? Czy faktycznie końcówka to jak orla, czy bardziej Koscielec ? Jakieś informacje? Zdjęcia? Filmy? To co można znaleść na YT to jakaś porażka, poza widokami, żadnych informacji.
 13. Widoki są super z góry, zazdroszczę wschodu! Wyspa faktycznie potrafi namieszać z pogoda. Niby słonce, piękna pogoda, ale przejrzystość słaba, co dobrze widać z góry. (Zdjęcie) Dla tych co nie maja czasu na wejście na górę, zostawiam poniżej pare informacji, może będą dla kogoś przydatne.
 14. Kiedyś w październiku udało mi się na Wielki Kopieniec wejść samemu po ciemku, przez las, z mała czołówka. Z każdym latającym ptaszkiem, i każdym ruchem w krzakach gacie coraz bardziej ciężkie się robiły ?. Ale opłaciło się ?
×
×
 • Create New...