Jump to content

sickboy777

Member
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

197 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja polecam tą: https://www.outdoorzy.pl/26523-rock-empire-lonza-dynatwist.html - Ma krętlik, co ułatwia przepinanie. Nie musisz uważać na kolejność przepinania karabinków i mimo to odpada problem z plątaniem/skręcaniem. - ma dodatkowe oko do wpięcia „na sztywno”. Opcja przydatna przy długich ferratach, na których nie ma miejsc do odpoczynku. Wtedy możesz wpiąć w lonżę pętlę lub kawałek liny, za pomocą dodatkowego karabinka podpiąć się na sztywno do systemu asekuracji ferraty i bezpiecznie odpocząć (rozciągliwe ramiona lonży się do tego nie nadają, bo nie dają takiego oparcia i stabilizacji).
 2. @Anuś Zdecydowanie Śnieżne Kotły, większość zdjęć które wrzuciłem wyżej, jest właśnie stamtąd. Po drodze ze Szklarskiej możesz zahaczyć o Szrenicę i Wielki Szyszak, więc możesz sobie zrobić wyprawę na cały dzień. Kolejne „must have” to schronisko Samotnia, prawie bajkowy klimat.
 3. Chodzi Ci o wpisy publikowane na forum? Może podasz jakieś przykłady? Jestem tu na forum prawie od samego początku i jakoś nie kojarzę. Rozumiem, że Tatromen mógł podpaść swoim stylem niektórym osobom na forum, ale tego typu zarzuty to już chyba przesada.
 4. Jeśli ktoś ma namiary na Tatromena (mail, telefon), to prośba kontakt na priv.
 5. Hehe, tak coś czułem, że to zbyt piękne, żeby było prawdziwe. 😀
 6. Super wiadomość 👍 Oby tylko znowu pewne lobby nie okazało się skuteczniejsze i w ostatniej chwili nie zablokowało zmian.
 7. Nie wiem o co Ci chodzi, ale jak dla mnie to możesz nawet klęknąć.
 8. Muzeum Tatrzańskie zdygitalizowało swoje zbiory. Setki fotografii m.in. Józefa Oppenheima, Henryka Poddębskiego, Władysława Wernera. Do tego reprodukcje starych map i czasopism. http://muzeumtatrzanskie.pl/portal/
 9. I pozostałe widoczki
 10. Kieżmar widziany z Durnego :-)
 11. sickboy777

  Łomnica

  Łomnica z Durnego Szczytu
 12. Aaaa, już chyba kumam o co Ci chodziło. Tym bardziej się nie boję ?
 13. Z relacji, które tu wrzucasz, wychodzi że masz dobre górskie cv, więc ja się nie boję. ? Chyba, że te wszystkie zdjęcia znalazłeś w sieci. ?
 14. Ooo, to ja też się piszę ?
 15. Udały się ? przez tydzień tylko jeden dzień bez słońca i widoczności, a tak lampa. Choć śniegu faktycznie mało, ale dzięki temu dobrze się chodziło.
×
×
 • Create New...