Jump to content

Czerwcowy wyjazd w g贸ry- Wasze dobre rady.

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowicz贸w. 馃檪

09-13 czerwiec聽 wybieramy si臋 z przyjaci贸艂kami w g贸ry,聽 ja mam za sob膮 kilka szlak贸w, w wysokich partiach g贸r.聽Dziewczyny聽 nie koniecznie, na pocz膮tek chc臋 z dziewczynami zrobi膰 pi膮tk臋, p贸藕niej w planach by艂y czerwone wierchy ( tutaj du偶y聽 znak聽zapytania ze wzgl臋du na dziewczyny, czy nie b臋d膮 wyko艅czone po MO i D5SP)

Zawsze w g贸rach by艂am wczesn膮 jesieni膮 lub zim膮.

Czerwiec to taki miesi膮c, gdzie na dole jest ciep艂o i przyjemnie za艣 na g贸rze mo偶e by膰 niebezpiecznie, 艣nieg oblodzenia.聽

Czy mo偶ecie udzieli膰 nam rad z w艂asnego do艣wiadczenia, na co uwa偶a膰, co mo偶e nam si臋 przytrafi膰.聽聽

Zrobi艂a moim przyjaci贸艂k膮 niezb臋dnik co musz膮 zabra膰, kt贸rym si臋 posi艂kowa艂am ze swoich wypraw.聽

B臋d臋 wdzi臋czna za podpowiedzi 馃檪

Pami臋taj zabra膰 zapas piwa, gdy偶 mnie w czerwcu zawsze suszy聽馃檮

Jedyne co mo偶e by膰 zaskakuj膮ce w g贸rach, to remonty, kt贸rych nie uda艂o si臋 doko艅czy膰 wiosn膮, przed sezonem wysokim - nic wi臋cej nie przychodzi mi do g艂owy.

@KamilaS聽wrzu膰cie do plecaka raczki. W razie jakiego艣 p艂ata 艣niegu raczki b臋d膮 pomocne. Poza tym czerwiec to cudny miesi膮c na w臋dr贸wki. Ciep艂o, noce d艂ugie i jeszcze nie ma dzikich t艂um贸w. Powodzenia 馃榾

• Like ! 1
  • Haha 1