Skocz do zawartości

Z przymrużeniem oka :)


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mnich Admin napisał:

 śmiać się, czy płakać. 

Ze względu na poprawność polityczną ( i przewrażliwienie @Mnich Admin😉) nie będę wyśmiewała ludzkiej głupoty chociaż gdybym się postarała to mogłabym złagodzić nieco protekcjonalny wydźwięk jakiegoś żartu o idiotach i go przytoczyć ale nie chcę się narażać😉. Płakać nad tą przypadłością niektórych osobników też nie zamierzam bo w końcu to co mówią jest pewnie odzwierciedleniem ich poglądów a prawo do posiadania poglądów ma każdy. Zastanawiam się jednak co ktoś taki jak autor tego donosu ( a fe  😠) chciał osiągnąć pisząc go.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zośka napisał:

Ze względu na poprawność polityczną ( i przewrażliwienie @Mnich Admin😉) nie będę wyśmiewała ludzkiej głupoty chociaż gdybym się postarała to mogłabym złagodzić nieco protekcjonalny wydźwięk jakiegoś żartu o idiotach i go przytoczyć ale nie chcę się narażać😉. Płakać nad tą przypadłością niektórych osobników też nie zamierzam bo w końcu to co mówią jest pewnie odzwierciedleniem ich poglądów a prawo do posiadania poglądów ma każdy. Zastanawiam się jednak co ktoś taki jak autor tego donosu ( a fe  😠) chciał osiągnąć pisząc go.

Dajesz. Pan admin jest chory i leży w łóżeczku, straszna grypa go zmogła, więc jest potulny, jak kotek 🙂 

A tak zupełnie serio, zawsze byłem i będę wyczulony na dyskusję w tematach wypadków śmiertelnych. W przypadku tego donosu mam taką samą ocenę, jak @Zośka😉 

A poprawność polityczna, to na Netlixie, a nie na naszym forum 🙃

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...