Skocz do zawartości

Nie samymi górami żyje człowiek ?


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Salamandra napisał:

O, zastanawiałam się nad tą pozycją, polecana była mocno przez Karolinę Krowin-Piotrowską, a często zwracam uwagę na jej opinię. No ciekawe jakie będą moje wrażenia. Chociaż... Nie wiem kiedy znajdę czas na oglądanie, póki co korzystam z pogody i uskuteczniam rower i bieganie. Ale pewnie zacznę oglądać jak pogoda się zepsuje 

No on nie jest jakiś tragicznie zły. Bardzo krótkie odcinki, szybko się ogląda. Niemniej - po wielu chwalebnych opiniach - być może miałem zbyt duże oczekiwania. Reasumując: według mnie na VOD można znaleźć o wiele ciekawsze pozycje 🙂 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Salamandra napisał:

O, zastanawiałam się nad tą pozycją, polecana była mocno przez Karolinę Krowin-Piotrowską, a często zwracam uwagę na jej opinię. No ciekawe jakie będą moje wrażenia. Chociaż... Nie wiem kiedy znajdę czas na oglądanie, póki co korzystam z pogody i uskuteczniam rower i bieganie. Ale pewnie zacznę oglądać jak pogoda się zepsuje 

Nie wiem, czy widziałaś któryś, ale jeśli chodzi o - moim zdaniem - najlepsze seriale z ostatniego roku, to z czystym sumieniem mogę Ci polecić: The Last of Us, Rojsta 3, 1670 i Informację zwrotną. 

  • Lubię to ! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham góry. Inspirują  mnie dobra książka, muzyka i film. Uwielbiam dobrze zjeść. Od czasu do czasu frajdę daje mi obcowanie ze sztuką. I z tegoż powodu właśnie w minioną niedzielę odwiedziłem - po raz enty - jeden z ulubionych przybytków kultury - Muzeum Narodowe w Warszawie. Pozwolę sobie wkleić kilka moich ulubionych obrazów, zapewne większość z nich dobrze znacie 🙂 

 

IMG_2957.jpeg

IMG_2953.jpeg

IMG_2952.jpeg

IMG_2948.jpeg

IMG_2938.jpeg

IMG_2935.jpeg

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...