Skocz do zawartości

Nie samymi górami żyje człowiek ?


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jędrek napisał:

Jego Wołodyjowski jest młodszy, mniej sztywny czy też uduchowiony, bardziej beztroski itp. - czyli tak jak u Sienkiewicza. 

To prawda , musimy jednakże  pamiętać ,że Wołodyjowski w , Ogniem i Mieczem jest młodszy , mniej doświadczony , niż w Potopie i w Panu Wołodyjowskim i to Zamachowski oddał dobrze. Co do obsady to fakt wyszło dobrze,chociaż  Żebrowski to się chyba załapał na pewien typ bohatera i już z niego nie zszedł: Wiedźmin , Pan Tadeusz, Stara Baśń.Mnie się kojarzy właściwie głównie z tymi postaciami. No może jeszcze mjr Sucharski w Tajemnicy Westerplatte.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barbie609- bardzo lubię "Prawo i Pięść". Mam sentyment do naszego pierwszego westernu. A piosenka z czołówki wymiata. 

@wjesna- za każdym razem mam ciary, gdy słucham tej wersji z saksofonem 👌

@Jędrek- jak ja lubię takie bity! 

W ogóle to muszę przyznać, że bardzo dobry gust muzyczny ma nasza forumowa społeczność. Nikt nie słucha disco polo, czy tandetnego pop-u. Aż przyjemnie się czyta Was. I słucha tego, co wrzucacie. 

Zresztą zawsze uważałem, że to, czego słuchamy, czy co czytamy - poniekąd definiuje nas jako homo sapiens. W erze filmików na Tik Toku i zalewającej nas zewsząd tandety buduje mnie fakt, że nie wszyscy stracili wrażliwość na sztukę i związane z nią piękno. 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zośka napisał:

Wychowałam się na radiowej Trójce. Lista przebojów ukształtowała mój gust muzyczny

I ja słuchałem. Pamiętam nocne audycje Kaczkowskiego, czy Beksińskiego. Miałem wtedy Kasprzaka, na którym nagrywałem audycje. 

Idealny kawałek na jesienną aurę. 

 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...