Jump to content
tatromaniak

Noclegi pod Tatrami

Recommended Posts

Polecam nocleg na ulicy Oberconiówka 7 - https://siodemka.eu - w najtańszej chyba "dzielni" Zakopanego czyli Olczy.

Bardzo sympatyczni właściciele ? Dom mieści się w spokojnej dzielnicy Zakopanego, z pięknym widokiem na Tatry.

Pokoje z łazienkami i bez łazienek. Na dole duża kuchnia z wszystkim czego potrzeba do przygotowania posiłków.

Niedaleko Żabka ?

Murzasichle "U Kantora" polecam gorąco. Długi weekend sierpniowy z wyżywieniem 75 zł. osoby.  Śniadania i obiadokolacje nie do przejedzenia. Niema problemu z ustaleniem godziny śniadania jak i obiadu. Ba... śniadania, właścicielka (młoda i bardzo uprzejma) może nawet przygotować w formie prowiantu na wyprawę w góry. A no i dojazd do samych gór, bardzo blisko. Polecam!

Ja mogę spokojnie polecić Ośrodek Kabel przy Przewodników Tatrzańskich, szczególnie jeśli chodzi o wyjazd nieco większą grupą (powiedzmy +2 osoby). Domki otoczone drzewami (szkoda, że sporo ostatnio wycięli), cały czas, nawet przy zamkniętych oknach, słychać szum potoku, który płynie przez ośrodek, jak dla mnie jest klimat ? Te małe chatki są niestety strasznie klaustrofobiczne, ale duże, dwupiętrowe są naprawdę ok. Cena? Jak się te 4 osoby wybiorą to ok 50 zł max w sezonie trzeba dać. Jak dla mnie cisza i spokój robią robotę, no i blisko do Kuźnic. 

Mogę polecić willę Sosnowa Ostoja w Słodyczkach. Cisza, spokój, czyściutko i rewelacyjni przesympatyczni gospodarze, cenowo nie mam porównania do innych miejsc bo byłam w Tatrach pierwszy raz. Dojazd autem lub busem z Zakopanego, do przystanku kilka minut pieszo.  https://sosnowaostoja.pl/

Ja mogę polecić Willę Mazur w Zakopanem. Fantastyczny, mega pozytywny gospodarz. Lokalizacja tuż przy samym wejściu do Doliny Białego. Czystko, przytulnie a przy tym nie drogo.  

Willa Majówka w Kościelisku, piękne widoki , czyściutko i przemili właściciele. Transport też jest dobry, no i wejście na szlak do Doliny Małej Łąki 15 minut spacerkiem.

69797966_2242876699172301_3199271931350089728_n.jpg

Willa Alfa, Chramcówki 13C. 55 PLN od osoby, blisko dworca, spore pokoje z balkonami, czysto. Na każdym piętrze dwa pokoje i do nich przypisany aneks kuchenny. Właściciele młodzi ludzie, bardzo życzliwi. Jedyny minus, to brak widoków na góry. Telefon:  602504010

Dla zmotoryzowanych, Willa Turnia w Bukowinie Tatrzańskiej, ul Tatrzańska 22. Bliskość Tatr Wysokich, dla wybierających się na Słowację fajny punkt. Ogólna, spora kuchnia, na każdym piętrze lodówka. Piękny widok na góry, 30 PLN od osoby (rok 2018). Minus: bliskość wylotówki z Bukowiny do Palenicy (hałas samochodów). Telefon: 603234783

Edited by Anna M.