Jump to content

BlueSky

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siemka. Wybieram się na szlak w nocy z 4/5 lipca z Kuźnic. Parking obok ronda jest płatny, ale nie wiem czy w weekend tak samo? I czy jest ewentualnie jakiś parking blisko wejścia do Kuźnic całodobowy?
 2. Ooo.... tak! Dla mnie najbardziej widokowa trasa i w dodatku nie jest tak wymagająca. A zejście do Morskiego to miód dla oczu ?
 3. BlueSky

  Świnica

  Moja pierwsza zdobyta góra(pierwsza miłość ? ) powyżej 2000m.
 4. BlueSky

  Orla Perć

  Wczoraj pokonaliśmy kawałek od Żlebu Kulczyńskiego do Krzyżne. Podejście przez Żleb.... REWELACJA! Do tej pory mój ulubiony szlak w naszych tatrach.
 5. Murzasichle "U Kantora" polecam gorąco. Długi weekend sierpniowy z wyżywieniem 75 zł. osoby. Śniadania i obiadokolacje nie do przejedzenia. Niema problemu z ustaleniem godziny śniadania jak i obiadu. Ba... śniadania, właścicielka (młoda i bardzo uprzejma) może nawet przygotować w formie prowiantu na wyprawę w góry. A no i dojazd do samych gór, bardzo blisko. Polecam!
 6. Witam. Wybieramy się z soboty na niedzielę na Orlą Perć i tu moje pytanko... Gdzie w nocy najbliżej Kuźnic zostawić samochód na parkingu? Nie rozchodzi mi się o darmowy bo wiem że w okolicach ronda ? Pozdrawiam.
 7. Siemka! Tak jak w nazwie... Łukasz ;)
×
×
 • Create New...