Jump to content

BlueSky

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siemka. Wybieram się na szlak w nocy z 4/5 lipca z Kuźnic. Parking obok ronda jest płatny, ale nie wiem czy w weekend tak samo? I czy jest ewentualnie jakiś parking blisko wejścia do Kuźnic całodobowy?
 2. Siemka! Czytam te wszystkie komentarze od początku tej tragedii.. i "coś" mnie strzela! Może zacznę od początku. Na karku mam 36 lat, od 2 lat zacząłem chodzić po górach. W pierwszym roku zaliczyłem, na dzień dobry Czarny Staw pod Rysami. Myślałem że nie dojdę do Palenicy, w drodze powrotnej... 115 kg(prawie 2 metry wzrostu) ciała które od 12 lat żyje na poziomie Praca/Sklep/Dom. Nie to żeby mnie to jakoś zraziło do chodzenia po górach, wręcz przeciwnie! I tak to w skrócie się zaczęło ? W tym samym roku którym zacząłem przygodę z górami, na koniec letniego sezonu zaliczyłem Świnice. W u
 3. Ooo.... tak! Dla mnie najbardziej widokowa trasa i w dodatku nie jest tak wymagająca. A zejście do Morskiego to miód dla oczu ?
 4. BlueSky

  Świnica

  Moja pierwsza zdobyta góra(pierwsza miłość ? ) powyżej 2000m.
 5. BlueSky

  Orla Perć

  Wczoraj pokonaliśmy kawałek od Żlebu Kulczyńskiego do Krzyżne. Podejście przez Żleb.... REWELACJA! Do tej pory mój ulubiony szlak w naszych tatrach.
 6. Murzasichle "U Kantora" polecam gorąco. Długi weekend sierpniowy z wyżywieniem 75 zł. osoby. Śniadania i obiadokolacje nie do przejedzenia. Niema problemu z ustaleniem godziny śniadania jak i obiadu. Ba... śniadania, właścicielka (młoda i bardzo uprzejma) może nawet przygotować w formie prowiantu na wyprawę w góry. A no i dojazd do samych gór, bardzo blisko. Polecam!
 7. Witam. Wybieramy się z soboty na niedzielę na Orlą Perć i tu moje pytanko... Gdzie w nocy najbliżej Kuźnic zostawić samochód na parkingu? Nie rozchodzi mi się o darmowy bo wiem że w okolicach ronda ? Pozdrawiam.
 8. Siemka! Tak jak w nazwie... Łukasz ;)
×
×
 • Create New...