Jump to content

Eskimos

Member
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam Garmina Fenix 5 i bardzo sobie chwale, ale jest jedno ale. Strasznie prekłamuje dystans. Na mapie dystans wynosił 21.5km, na telefonach 23-25km, a zegarek pokazał 32, wiec jest to 7-9km różnicy.
 2. Eskimos

  Softshell

  Ja chodze w softshellu z Mountain Warehouse i używam go cały rok. W zimie trzeba ubrać dodatkową bluzę, ale tak to polecam ;D
 3. Pierwsze busy wyjeżdżają jakoś chwilkę po 6-tej, dlatego szału nie ma.
 4. Willa Majówka w Kościelisku, piękne widoki , czyściutko i przemili właściciele. Transport też jest dobry, no i wejście na szlak do Doliny Małej Łąki 15 minut spacerkiem.
 5. Teraz już będzie sypać i topnieć w dzień - dwa.
 6. Tylko to zejście z Starca jest okropne, kamyki ujeżdżające spod nóg.
 7. Eskimos

  Morskie Oko

  Na pewno byłoby 40% mniej ludzi, gdyby nie można byłoby wjechać tam końmi, ale pamiętajmy, że kiedyś do Włosienicy dojeżdżał autobus i wszystko było git. Morskie jest bardzo komercyjne i idą tam Janusze i Karyny, co myślą, że jak wrzucą kasę do jeziora to wygrają potem na loterii. Mnóstwo instagramerek itd. Te tłumy bardzo odstraszają ze względu, że krew zalewa jak ludzie śmiecą na tym odcinku i zwróć uwagę to cię zlinczują. Widoki z Moka są mega, ale poza sezonem. W sezonie nawet wczesnym rankiem lub w nocy będzie szło sporo osób. Na tej trasie nie da się wypocząć.
 8. Nikt nie wspomniał o Strążyskiej. Może nie będzie należeć ten spacer do super przyjemnych, ale z wózkiem da radę. Do wodospadu już wózkiem jednak nie podjedziesz. Opcja jest też do Kalatówek, ale to wózkiem z dużymi kółkami, chociaż maluszkowi nie będzie za przyjemnie po tych kamykach. Słyszę też opinie ludzi, że idą na Rusinową Polanę, ale wydaje mi się to średni pomysł.
 9. Eskimos

  Kopa Kondracka

  Tym razem już nie przyspieszysz sobie zejścia.
 10. Eskimos

  Hala Stoły

  Polecam w zimie. Są dni, że można nie uświadczyć żywej duszy.
 11. Eskimos

  Orla Perć

  Da się to szybko przejść, ale czy jest w tym frajda? Tak sobie dychniesz, pooglądasz widoczki. A tak gnając do przodu to według mnie nie ma sensu. Szybciej wrócisz do szumu samochodów ? Osobiście uważam, że najgorsza jest temperatura i wilgotne łańcuchy ;D
 12. To akurat fakt. Końca trasy nie widać i już ma się dość. U mnie standardowo to: 1. Palenica - MOKO w sezonie, w środku tygodnia w martwym sezonie jest naprawde przyjemnie pójść sobie na spacer. 2. Tak jak cytowane wyżej Chochołowska, chociaż kocham Tatry Zachodnie tak ten odcinek jest nudzący do oporu, co nie zmienia faktu, że od schroniska już jest miodzio. 3. Osobiście nie lubię trasy Kuźnice - Murowaniec, piękne widoki, ale jakoś mi nie podchodzi. Zwłaszcza zejście (99% jestem padnięty).
×
×
 • Create New...