Jump to content

Justynabe

Member
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good
 1. Co do jedzenia polecam Marzannę pod Nosalem. Prowadzi ja specyficzny Pan Rysiek, menu jest rodem z kabaretu, ale żarcie domowe pyszne i w przystępnych cenach. Trzeba się nastawić na kolejkę i charakterna obsługę... ale warto !
 2. A co do jedzenia polecam Marzannę pod Nosalem. Prowadzi ja specyficzny Pan Rysiek, menu jest rodem z kabaretu, ale żarcie domowe pyszne i w przystępnych cenach. Trzeba się nastawić na kolejkę i charakterna obsługę... ale warto !
 3. Bardzo dobra decyzja z odpaleniem forum. W końcu będzie można się odnaleźć w plątaninie treści ? strona na Facebooku bardzo często zniechęcała mnie do wypowiadania się na jakikolwiek temat ze względu na poziom anonimowości i ilość wylewanych gorzkich żali.... zatem powodzenia !
 4. Na stronie TPN: https://tpn.pl/zwiedzaj#komunikat-pogodowy, na podstronę TOPR: http://pogoda.topr.pl/, przez Meteo.pl i aplikacje Windy ?
 5. Z tańszych opcji z czystym sumieniem mogę polecić U Sabałow na Antalowce oraz Pokoje Gościnne u Pani Grażyny Kozioł na Skibowkach. Naprawdę niedrogo ale jest wszystko co trzeba ;) w przypadku Pani Grażyny brak kuchni.
×
×
 • Create New...