Skocz do zawartości

Zachody Słońca w górach


Mateusz Z

Rekomendowane odpowiedzi

To już było chwile po zachodzie, niebo płonęło, a dolina z każdą chwilą stawała się co raz bardziej zaciemniona. Fajnie zrobiło się jak pospiesznie schodziłem do auta, ale już byłem mocno spóźniony, a na łąkach pojawiły się mgły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zachód oglądany z Kasprowego Wierchu.

To był wyjazd na totalnym spontanie, w pojedynkę, na tzw. oczyszczenie głowy. Pierwszy zachód w pojedynkę i pierwsze samotne schodzenie po ciemku ? na szczęście tylko do Murowańca, szybko poszło. Kolejne emocjonalne doświadczenie ? a efekty poniżej. 

Oczywiście zdjęcia robione telefonem ?‍♀️

 

IMG_20230725_195124.jpg

IMG_20230725_195233.jpg

IMG_20230725_195335.jpg

IMG_20230725_195409.jpg

IMG_20230725_195539.jpg

IMG_20230725_195608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zakochana w górach napisał:

Zachód oglądany z Kasprowego Wierchu.

To był wyjazd na totalnym spontanie, w pojedynkę, na tzw. oczyszczenie głowy. Pierwszy zachód w pojedynkę i pierwsze samotne schodzenie po ciemku ? na szczęście tylko do Murowańca, szybko poszło. Kolejne emocjonalne doświadczenie ? a efekty poniżej. 

Oczywiście zdjęcia robione telefonem ?‍♀️

Pięknie wyszło, a samo przeżycie zachodu w górach pamięta się bardzo długo - szczególnie jak jest tak piękny jak u Ciebie na zdjęcia ! Miejsce znane i z fantastyczną panoramą, tylko wejść i zejść ?

U mnie Bieszczady - niekoniecznie tej najwyższe ?

53076672659_843ec642a6_h.jpg

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.08.2023 o 08:41, Pele napisał:

Liczyłem na fajne warunki po wcześniejszej ulewie. Długo to nie trwało i nie tam gdzie byłem ustawiony, ale i tak przyjemnie było obserwować formacje chmur, które tworzyły się nad Tatrami.

53091061157_25737a7a93_h.jpg

Ja lubię gdy są chmury (moja nazwa: chmurwy?). Potrafią stworzyć przepiękny spektakl. Zachód i wschód słońca w gorący to coś, co każdy powinien choć raz przeżyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2023 o 08:32, Pele napisał:

 Miejsce znane i z fantastyczną panoramą, tylko wejść i zejść ?

 

"tylko".... ??

Ja - dzięki uprzejmości kolegi, który zechciał mnie ze sobą zabrać - miałam okazję wejść tam w maju w okropnym śniegu. Na ciężko. Moje pierwsze poważne chodzenie w rakach. Z czekanem. Nawet hamowanie dwa razy zaliczyłam.. Ledwo przeżyłam tę wyprawę?

...ale to, co przeżyłam, jest tylko moje! Zdjęcia tego nie oddają. Były łzy wzruszenia, choć sama teraz nie wiem czy to było wzruszenie, czy radość, że to już cel wędrówki... ?... A przecież stamtąd trzeba jeszcze zejść ??

Zdobyłam nowe, cenne doświadczenie.

A to, co przeżyłam, te emocje... To wszystko pozostanie to we mnie na długo ❤️?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2023 o 21:37, Zakochana w górach napisał:

"tylko".... ??

Ja - dzięki uprzejmości kolegi, który zechciał mnie ze sobą zabrać - miałam okazję wejść tam w maju w okropnym śniegu. Na ciężko. Moje pierwsze poważne chodzenie w rakach. Z czekanem. Nawet hamowanie dwa razy zaliczyłam.. Ledwo przeżyłam tę wyprawę.

 

Chodziło mi o Krzyżne ? Jeśli wybrałaś się tam w takich warunkach to nie dziwie się, że było tak ciężko ? Ja bym się nie odważył, zejście do piątki jest trudne ... bynajmniej dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2023 o 09:08, Pele napisał:

Chodziło mi o Krzyżne ? Jeśli wybrałaś się tam w takich warunkach to nie dziwie się, że było tak ciężko ? Ja bym się nie odważył, zejście do piątki jest trudne ... bynajmniej dla mnie. 

Było trudno, tym bardziej, że pierwszy raz szłam w takim śniegu i na ciężko. Na zejściu do Piątki zaliczyłam niekontrolowany zjazd. Później był już kontrolowany? jak to mówią - co nas nie zabije, to nas wzmocni - i tak też było w moim przypadku ✌️?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...