Skocz do zawartości

Aktualizacja Forum


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie zauważyliście, nasze forum zostało zaktualizowane. Pojawiły się nie tylko nowe fonty i kolory, ale też funkcjonalności. Najważniejsza z nich, to nowy moduł wyświetlany po prawej stronie wszystkich wątków tematycznych. Znajdziecie tam m.in. najbardziej popularne posty w danym temacie, ich autorów, dni, w których pojawiło się najwięcej postów, a także zamieszczane zdjęcia. Moim zdaniem bardzo fajna opcja. 

Z innych ciekawostek: przy zdjęciach profilowych adminów pojawił się symbol tarczy ? 

Mam nadzieję, że nowy układ forum Wam się podoba. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z mroczną wtyczką "Dark reader" widzę wystawione emotikony całe podświetlone na biało - wcześniej były na transparentnym tle. Podobnie tagowanie użytkowników za pomocą "@", ale tam choć widać coś pomarańczowego na białym tle ?

 

 

Capture.JPG

Edytowane przez Q'bot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Informuję, że w najbliższym czasie czeka nas aktualizacja forum, w związku z tym mogą pojawić się chwilowe utrudnienia w logowaniu i korzystaniu z forum. Zgłosiłem również problem z limitami załączników, w efekcie czego niektórzy użytkownicy - by móc zamieszczać nowe fotki - zmuszeni byli usuwać archiwalne zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Jędrek napisał:

Pytanie co to konkretnie oznacza? W tym tygodniu, miesiącu, roku?

Nie mam bladego pojęcia. Taką informację otrzymałem od właściciela Tatromaniaka, że przekazał do swojego informatyka temat aktualizacji forum. Żadnych terminów nie znam. Obstawiam, że to kwestia najbliższych tygodni. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi, jesteśmy już po aktualizacji forum 🙂 Jak widzicie zmieniła się nieco szafa graficzna, a także czcionka. Forum jest także bezpieczniejsze, jeśli chodzi o ataki botów. Uprzedzając pytania; nie jestem informatykiem, sprawy techniczne są mi kompletnie obce, ale na pewno zakomunikuję Wam, jeśli w ślad za aktualizacją pojawiły się nowe funkcjonalności. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogorniom czemu takie powiadomienia dostaję
image.png.788bf93fec8f194849cbd022b0141468.png

Szkoda, że nie ma jakiegoś template'u na forum, który ograniczyłby rozmiar postów na wysokość - teraz nawet jednowyrazowy post zajmuje z 400px

 

  

8 godzin temu, Mnich Admin napisał:

Informacyjnie, zmieniłem też emotki. Takich samych używają użytkownicy Twittera/X.

🙂👌🏔️

To akurat zmiana na plus 😎 Zwittera od lat używam

Edytowane przez Q'bot
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...