Jump to content

Recommended Posts

Jak pewnie zauważyliście, nasze forum zostało zaktualizowane. Pojawiły się nie tylko nowe fonty i kolory, ale też funkcjonalności. Najważniejsza z nich, to nowy moduł wyświetlany po prawej stronie wszystkich wątków tematycznych. Znajdziecie tam m.in. najbardziej popularne posty w danym temacie, ich autorów, dni, w których pojawiło się najwięcej postów, a także zamieszczane zdjęcia. Moim zdaniem bardzo fajna opcja. 

Z innych ciekawostek: przy zdjęciach profilowych adminów pojawił się symbol tarczy ? 

Mam nadzieję, że nowy układ forum Wam się podoba. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie ?

• Like ! 1
Dnia 11.01.2021 o 15:11, Mnich Moderator napisał:

Najważniejsza z nich, to nowy moduł wyświetlany po prawej stronie wszystkich wątków tematycznych.

Ten moduł da się jakoś wyświetlić na telefonie, bez zmiany w przeglądarce, by strona otwierała się jak na komputerze?

A ja z mroczną wtyczką "Dark reader" widzę wystawione emotikony całe podświetlone na biało - wcześniej były na transparentnym tle. Podobnie tagowanie użytkowników za pomocą "@", ale tam choć widać coś pomarańczowego na białym tle ?

Capture.JPG

Edited by Q'bot
  • 1 month later...

Po aktualizacji przeglądając wątek w telefonie nie przechodzi automatycznie do ostatniego nieczytanego postu tylko zawsze muszę przewijać od początku strony. Czy tylko u mnie na mojej  przeglądarce tak to działa ?