Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/16/2021 in all areas

 1. Wczorajszy wschód słońca na Mogielicy. Wieża niestety zamknięta, ale i tak było pięknie i ......bezludnie.
  6 points
 2. To był nasz 12 długi pobyt w Tatrach(w tym 3 zimowe) i po raz pierwszy zdarzyła nam się pewna anomalia pogodowa ? Przez cały 10 dniowy pobyt było słonecznie i bezdeszczowo? Momentami nawet żałowaliśmy, że nie wykorzystaliśmy tych dni w pełni, ale jesteśmy starzy i kolan ze stali nie posiadamy ? Ponieważ wypad był długi, wycieczki były długie oraz było ich jednak sporo, podzielę moje wypociny na krótkie odcinki, co by się nikt nie zanudził ? ODCINEK 1. ORNAK PO LATACH Polana Huciska-Przełęcz Iwaniacka-Ornak-Siwa Przełęcz-Dolina Starorobociańska-Polana Huciska Na Orna
  5 points
 3. 5 points
 4. @Artur S ten wschód słońca po prostu.... przepiękny ?
  2 points
 5. @Fibi ale Wam się pofarciło z pogodą?. Lubię Ornak bo są z niego fajne widoki ale ja zawsze wchodzę od Kościeliskiej bo Dolina Przeklęta niezmiennie mnie przeraża?.
  2 points
 6. @Artur S jak zwykle niezwykle (pięknie) ?
  2 points
 7. Oswojony lisek spotkany na Antałówce ☺
  1 point
 8. @Fibi Bardzo fajna wycieczka ☺ też lubię bardzo 'Ornaczek'. Najczęściej jednak chodzę tam od Kościeliskiej i zazwyczaj stanowi jedynie fajne miejsce pośrednie do dalszej wędrówki np. na Bystrą czy Starego Robota i dalej....? Ostatnio okazał się celem wspaniałej wędrówki z jeszcze wspanialszymi ludzmi .... ☺?
  1 point
 9. https://m.podroze.se.pl/swiat/europa/slowacja/slowacja-zmienia-obostrzenia-takze-w-tatrach-nowe-zasady-obowiazuja-w-schroniskach-i-na-wyciagach/7465/
  1 point
 10. I jak przeżyłaś bez piwa? ? Chyba, że to był niewielki procent niesionych zapasów...
  1 point
 11. Ja marzę o takim rozwiązaniu i zazdroszczę(ja akurat wyobrażam sobie iść bez plecaka ? Ale mam męża, który jest wielkim fanem równouprawnienia i moich tobołów nosić nie chce ?
  1 point
 12. Wiesz ja zaobserwowałem odwrotną sytuację i nawet miałem pewną koncepcję z tym związaną. A mianowicie idąc za panującą modą wymyśliłem tak: ja noszę 30-stkę a moje szczęście 20-stkę tak wiec kupimy 50-tkę i moje szczęście będzie ją nosić , wtedy będziemy trendy?.Nie wiem czemu koncepcja nie wzbudziła entuzjazmu.
  1 point
 13. @barbie609 ja gdy widzę takie pary, gdzie kobieta idzie luzem a facet niesie plecak, to chociaż nie wyobrażam sobie iść bez plecaka, to wiesz...jednak trochę im zazdroszczę ?
  1 point
 14. Na podstawie tego że od lat jeżdżę w Tatry mniej więcej w tych samych terminach, mogę stwierdzić iż od zeszłego roku tłumy są wyraźnie większe niż w 2019 i wcześniej. Nie tylko "do schronisk" ale i powyżej. Jest tu zresztą na stronie np. artykuł o potężnym korku na tych kilku łańcuchach w Kobylarzowym Żlebie. Tego dnia byłem na Ciemniaku i Krzesanicy i nawet na szlaku przez Tomanową było sporo więcej niż zwykle ludzi. Covid zrobił swoje, część ludzi zamiast Egiptu, Turcji czy Grecji na urlop wybrała (niestety) Zakopane i okolice. Inna część zaś wybrzeże Bałtyku, co jako mieszkanie
  1 point
 15. Plan zrealizowany. Poszłam w końcu sama. Było cudownie. Słońce wschodziło, gdzieś na dole całkiem niedaleko jelenie ryczały, ptaki budziły się, owady... Fajnie było obserwować to przebudzenie.
  1 point
 16. Początek szlaku na Krzyżne od Piątki. Słońce wschodzi nad Tatrami Bielskimi. Jak trafisz na pomarańczowy wschód to jesteś w bajce. ?
  1 point
 17. Wschód Słońca z Baranich Rogów
  1 point
 18. Kilka zaległych wschodów.
  1 point
×
×
 • Create New...