Jump to content

Magda Sulwińska

Member
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Magda Sulwińska last won the day on September 15 2021

Magda Sulwińska had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Plan zrealizowany. Poszłam w końcu sama. Było cudownie. Słońce wschodziło, gdzieś na dole całkiem niedaleko jelenie ryczały, ptaki budziły się, owady... Fajnie było obserwować to przebudzenie.
 2. Udał się. Poszłam w końcu sama. Cudnie było. Przesiedziałam na Gęsiej Szyi po wschodzie słońca jeszcze 6h, aż dojadą dziewczyny i załapałyśmy się jeszcze na zachód słońca schodząc do Kuźnic z Hali Gąsienicowej przez Upłaz. Poszłyśmy z Gęsiej na Halę Gąsienicową i Czarny Staw Gąsienicowy.
 3. Cześć, Czy ktoś z Was ma ochotę na wschód słońca na Gęsiej Szyi w czwartek o świcie 9 września? Szukam kompana/kompanki. Wyjazd na parking Wierch Poroniec taksą z Zakopanego o 3:30 rano. Pogoda ma być super.
 4. Cześć, Planuję wejść na Gęsią Szyję o świcie 9 września 2021. Zapowiada się fajna pogoda. Do Zakopca przyjeżdżam pociągiem. A może ktoś z Was się wybiera lub chciałby? Przejazd z Zakopca pewnie taksą. Pozdrawiam Magda
 5. Cześć, Planuję wejść na Gęsią Szyję o świcie 9 września 2021. Do Zakopca przyjeżdżam pociągiem. Czy dostanę się tak wcześnie z Zakopca jakimś busikiem na parking przy Wierchu Poroniec? Wschód jest kilka minut po 6:00, więc najpóźniej o 3:30 trzeba wyruszyć z Zakopca, by być ok 6:00 na Gęsiej Szyi. Czy tylko taksa pozostaje? A może ktoś z Was się wybiera lub chciałby? Pozdrawiam Magda
×
×
 • Create New...