Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/09/2020 in all areas

 1. A tak na Rusinowej Polanie.
  4 points
 2. Trochę zimy z Gorców
  3 points
 3. Siemanko ? Z braku czasu na Tatry (w niedzielę praca), wybrałem się na trening na Małą Fatrę. https://mapa-turystyczna.pl/route/y2c3 Było warto:
  2 points
 4. Łał! Mega panoramy! Pogoda dopisała, zdjęcia piękne. Nigdy tam nie bylem, a widzę że naprawdę warto. Rewelacja.
  2 points
 5. Możliwe. Ja np. mam tak, że gdy podczas jednego wyjazdu w góry idę drugi raz na szlak, na którym już byłam w czasie danego wyjazdu, to wtedy ten szlak mi się dłuży. Albo inaczej - traci wtedy część uroku ?
  2 points
 6. Zimą ten szlak jakoś się nie dłuży. Byle tylko wyjść z tego lasu ? Plusem jest też brak zagrożenia lawinowego.
  2 points
 7. Tak było dzisiaj na Gęsiej Szyi! Przepiękna, słoneczna pogoda i nieziemskie widoki?
  2 points
 8. Na Łysej Polanie, po stronie słowackiej jest parking, można spokojnie zostawić samochód za 6€ na cały dzień. Po polskiej stronie jest chyba nieczynny.
  2 points
 9. Nie wiem czy wiecie, ale pod koniec stycznia ukazał się pierwszy numer miesięcznika,, Na szczycie", współtwórzy go zespół z ,, n. p. m"???? jutro go kupuję. Napewno będzie dobry tak jak poprzednik❤️
  2 points
 10. @Lavinka, koniecznie wybierz się zimą ? Nawet szlak prowadzący drogą jezdną jest zimą jakby lepszy, bo nie ma kamieni ?
  2 points
 11. Widoczki i zdjęcia super. Prawie się minęliśmy bo planowałem Gorce na ten weekend, ale padło na Taterki ? Szlaki przetarte były?
  2 points
 12. Jakie trasy polecacie po stronie słowackiej, takie żeby wyruszyć z Zakopanego i tego samego dnia udało się wrócić do Zakopanego?
  1 point
 13. Planuje w tym tygodniu wyjazd w Bieszczady na 3 dni, ktoś jest chętny dołączyć ?
  1 point
 14. My też lubimy tą pięknom soczystą zieleń, ale zimą jeszcze w Tatrach nie byliśmy . Trzeba koniecznie to nadrobić ??
  1 point
 15. A ja mam nadzieję, że szybko stopnieje? Zimą jest pięknie ale jednak zdecydowanie bardziej lubię wiosnę, lato i suche szlaki!
  1 point
 16. Faterland? Ja się zawsze zastanawiam czy istnieje dogodna trasa by tam podjechać rowerem i przemierzyć grań ?
  1 point
 17. Oczywiście fotek nie ma co porównywać z widokiem na żywo ? Jeszcze coś z tamtego roku. Co to była za zima.....
  1 point
 18. W lecie wygląda to tak;
  1 point
 19. Warto pojechać. zarówno zimą jak i o innych porach roku. Choć pasmo to niewielkie to jest co oglądać, super szlaki, no i moje ulubione słowackie piwko ( Zlaty Bazant 10 ) ? W sezonie super baza wypadowa: Autocamping Bela. Polecam Z Katowic ok 175 km.
  1 point
 20. Więcej reklam i jakiś taki inny zapach farby drukarskiej, ale w treści to taki sam dawny npm ?
  1 point
 21. będę wśród swoich ? dziewczyna mówi mi ze jestem misiem
  1 point
 22. @Bieszdzadzki_tatromaniak Jesteś pewien, że wszystkie misie śpią? Bo wiesz, że tam ich sporo jest?!?
  1 point
 23. Mi się właśnie jakoś dłużył. Może dlatego, że szłam nim 2 razy w ciągu tygodnia.
  1 point
 24. Każdy pasjonat ma taki moment, w którym dochodzi do wniosku, że dana aktywność jest tą, której chce się poświęcić, bez której nie może żyć. Nie inaczej jest z górami, nikt z tą miłością się nie rodzi, przychodzi ona z czasem, zostając na zawsze. Zapewne każdy z Was pamięta taki moment, wyjazd, który wszystko zmienił, który zaowocował masą wspomnień i pięknych widoków z wielu kolejnych wyjazdów. Ja cofnę się wstecz niby niedaleko, bo do września 2017. Półtora roku wcześniej zameldowałem się w górach po raz pierwszy od dawien dawna, wtedy nie zdając sobie sprawy, jak bardzo mnie to wciągnie.
  1 point
 25. Właśnie w sobotę z zielonego szlaku na Turbacz zobaczyłam te ośnieżone Taterki i postanowiłam, że dzisiaj muszę tam być! No i było świetnie?
  1 point
 26. 2 godziny przed odjazdem padła decyzja na Tatry. TOPR ogłosił 2 lawiniwą, tak więc skorzystałem, a spodziewałem się po tych opadach solidnej trójki ? Nastepnym razem się zobaczymy w górach ? Gorce piękne góry, piękne widoki z nich na Tatry. No i względnie bezpieczne
  1 point
 27. Bardzo dużo! Trudno się dziwić bo pogoda jest naprawdę świetna i dobre warunki. Dobrze że ludzie tak aktywnie spędzają czas ale przyznam, że z Rusinowej uciekałam dosyć szybko bo około 13.00 był dosłownie tłum ludzi.
  1 point
 28. @Mateusz Z Ale historia? Planowałam na weekend Tatry ale w czwartek przeczytałam Twój wpis, że wybierasz się w Gorce! Pomyślałam, że to w sumie dobry pomysł, może lepiej niż w Tatry. W sobotę byłam w Gorcach i było super! A teraz Ty mi tu piszesz, że zmieniłeś plany? Ale ja dzisiaj też byłam w Tatrach?? Na Gęsiej Szyi! A szlaki w Gorcach przetarte, nawet mocno!
  1 point
 29. Jak wyglądają opcje parkingowe zimą w Bielovodskiej? Jest gdzie bezpiecznie "porzucić" auto gdy jest śnieg? Coś czuję, że wybiorę się w marcu w Tatry ?
  1 point
 30. Hala Gąsienicowa to chyba najczęściej uczęszczane przeze mnie miejsce w Tatrach ? Jaworzynką czy przez Boczań, nieważne- zawsze efekt jest ten sam. Mija się ławeczki na Przełęczy między Kopami i już za zakrętem wyłaniają się te groźne szczyty ze swym strażnikiem- Kościelcem ? Uwielbiam ten moment i nienawidzę zarazem, kiedy muszę wracać i wiem już, że kończąc fragment ze schodkami trzeba skręcić w lewo i trzeba się z nimi pożegnać. Hala jest takim miejscem, gdzie można przyjść, posiedzieć (ewentualnie poleżeć) cały dzień, po czym wrócić i człowiek będzie zadowolony. Zawsze można poszerzyć wyci
  1 point
 31. A to styczniowa Dolina Gąsienicowa ?
  1 point
 32. To też mieszkańcy Moka.
  1 point
 33. Po Zielonym Stawie pływała kaczuszka...?
  1 point
 34. 1 point
 35. Co takiego mają w sobie te góry?! Wabią... kuszą... czarują... Człowiek siedzi i patrzy na te zdjęcia, po tysiąc razy przegląda te same i nigdy się nie nudzą! Są lepsze i gorsze ale każde jest ważne bo za każdym jakaś inna historia schowana, wspomnienie... emocje... przygoda.. Taka zeszłoroczna Rusinowa!
  1 point
 36. w takich miejscach czas potrafi się zatrzymać a wspomnienia zostają na całę życie
  1 point
 37. Co Ty godosz, od 17 pusto...
  1 point
 38. Urocza sójka! Mam nadzieję @Krisbin że Ci ucieknie!?
  1 point
 39. A w listopadzie bywa i tak ? Kolejny szczyt KGP zaliczony. Kto lubi ruchome obrazki, zapraszam do oglądania ?
  1 point
 40. Zgadzam się z Wami, każdego miesiąca czekałam na kolejny numer. Kupowałam każdy od przeszło dwóch lat. Wielka szkoda, będzie brakować tych artykułów. Wiele razy po przeczytaniu miałam kolejny pomysł na wycieczkę. No i ranking schronisk - świetna sprawa. ? ???
  1 point
 41. To też, szczególnie jesienią miło sobie posiedzieć na kanapie,w ciepełku z gazetą w ręku. Internet może pozwala w krótkim czasie zdobyć potrzebne informacje, ale przez to umyka nam czasem coś ważnego - skoncentrowani na jakimś wątku omijamy informację na inne tematy, albo nawet nie wiemy czego szukać. A "enpeem" oprócz miejsc popularnych prezentował też relacje z wycieczek w często pomijane góry i pagóry naszego kraju i egzotyczne miejsca na całym świecie, o których nie miałem pojęcia. Dzięki tym artykułom dowiedziałem się np. o miejscach w Beskidach o których nie miałem pojęcia, a na pew
  1 point
×
×
 • Create New...