Skocz do zawartości

Agunia

Użytkownik
 • Postów

  57
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

650 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Agunia

Newbie

Newbie (1/14)

141

Reputacja

 1. Otwierają Tatry!!! Cudownie! Prawie już zaczęłam się pakować. Mam nadzieję wyjechać za jakiś tydzień, na wypadek gdyby znów zamknęli później. Ciekawe kiedy otworzą Słowację i będzie można pójść nad Zielony Staw :):)
 2. Właśnie zdałam sobie sprawę, że Dolina za Bramką i Dolina ku Dziurze to jedyne dwie doliny w Tatrach polskich, w których jeszcze nigdy nie byłam ?
 3. Hmm w piątek rano ? Jeśli w polskie Tatry to do 5 Stawów, jeśli w słowackie to do Chaty pri Zelenom Plese Swoją drogą zapewne nie otworzą przed majówką.. a może otworzą??
 4. Tak bardzo bym chciała, żeby już można było pójść w góry..
 5. Macie jakieś przecieki, kiedy otworzą TPN?
 6. Agunia

  Aleja Wulkanów

  Wchodziłam 2x pod Cotopaxi, za każdym razem dotarłam jedynie do schroniska Jose Rivas. Widoki takie sobie: raz mgła, drugi raz koszmarny wiatr i zamieć - ni to śnieg ni to żwir. Ale w schronisku była dobra czekolada na gorąco ? Mate de coca też można było wypić choć mi ta ekwadorska nie smakuje. O wiele lepszą (z naprawdę świeżych liści) można wypić w Boliwii ?
 7. Niech nawet leje. Zawsze to lepiej być w Tatrach gdy leje niż w ponurym mieście.
 8. Agunia

  Krywań

  Może do lata odpuści?
 9. Też się tego obawiam, że będzie wtedy czas by wyjechać ale nie będzie za co..
 10. Agunia

  Krywań

  W nowych miejscach boję się przepaści, stąd dość leniwie zabieram się do Wysokiej. Może w tym roku zorganizuję jakieś towarzystwo bo znając swoje ograniczenia sama się raczej nie wypuszczę ?
 11. Agunia

  Krywań

  Marzy mi się Wysoka w tym roku, choć czuję, że może mnie przerosnąć..
 12. Na razie nie ma muru, a chodzić nie wolno.. Apropo stawów, nie wspomniałam o Zielonym Stawie Kieżmarskim, który odwiedzam przynajmniej raz w roku. Właściwie wszędzie w Tatrach jest pięknie.
 13. Marzy mi się, żeby w ogóle można było pójść w góry w tym roku.. A jeśli będzie można to Rysy i Polski Grzebień. I ogólnie Słowacja, jak zwykle ?
 14. Podobno w Tatrach spadł śnieg.. Gdybym mogła być teraz w górach, wyszłabym na balkon i patrzyłabym.
 15. Chciałabym, żeby już można było znowu pójść w góry ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...