Skocz do zawartości

Nie samymi górami żyje człowiek ?


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, wjesna napisał:

Łazi za mną od pierwszego usłyszenia. 

Dobranoc, to będzie bardzo dobra noc...

 

No to mnie teraz zaskoczyłaś @wjesna. Nie sądziłem, że ktoś tu słucha Spiętego. Lao Che namiętnie słucham od samego początku, a solowa twórczość Huberta Dobaczewskiego rezonuje u mnie mocno. 

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wjesna napisał:

Chcę ktoś przypaloną babkę? Gdy miałam stary piekarnik, gdzie nie było ani ustawiania temperatury  ani czasu, to nic nie zwęgliłam. A jak mi mechanizacja  maszyn do kuchni weszła i zwolniła z doglądania to takie są efekty.

Ja wolę z zakalcem 😆

Edytowane przez jaaga76
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wjesna napisał:

Chcę ktoś przypaloną babkę? Gdy miałam stary piekarnik, gdzie nie było ani ustawiania temperatury  ani czasu, to nic nie zwęgliłam. A jak mi mechanizacja  maszyn do kuchni weszła i zwolniła z doglądania to takie są efekty.

Wolę sernik. Albo szarlotkę. Ale i babeczką nie pogardzę 🙂 Myślę, że @Fibiteż nie 😛 

  • Lubię to ! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wreszcie drugą część ,,Diuny,, i pomimo powszechnych zachwytów nie jestem zachwycony. Doceniam jej widowiskowość , chyba nie mam wystarczającej wrażliwości ale mnie podobnie jak część pierwsza znudziła. Po prostu do mnie nie przemawia zwłaszcza,że pod koniec mam wrażenie pójścia na skróty , brak postaci uproszczona intryga . No cóż według mnie nic nadzwyczajnego. Jeśli by się nie znało tej historii to może , chociaż i tak za długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, barbie609 moder napisał:

Był ktoś na ,,Czerwonych Makach,, bo nie wiem czy warto.Trailer mnie zniechęcił , wyłapałem na nim czołg którego tam nie było i nie taki rkm😜

Bardzo, ale to bardzo nie warto. Kiepska fabuła, słabe sceny batalistyczne. Byłem, widziałem i jako miłośnik historii II wojny światowej jestem srogo zawiedziony. Tego filmu nie ratuje ani interesująca tematyka, ani niezła obsada. Szkoda czasu i pieniędzy na bilety. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Mnich Admin napisał:

Bardzo, ale to bardzo nie warto.

Szkoda.  Trochę za dużo tych filmów o wojnie kręcą przez ostatnie lata, może to wpływa na jakość. Dawniej myślałam, ze to dobrze, ze tyle nowych produkcji o tamtych czasach powstaje a potem juz mi zaczęły sie  filmy mylić, co w którym było, czyli mało co zachwyciło tak, by pamiętać dluzej.

Może lepiej czekac przez lata na jeden dobry Wołyń. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...