Skocz do zawartości

Nie samymi górami żyje człowiek ?


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem Znachor podbija świat. Info za wp.pl: 

Na początek wymieńmy wszystkie kraje, w których 28 września "Znachor" stał się najpopularniejszym tytułem pośród fabularnych produkcji: Argentyna, Chile, Czechy, Niemcy, Węgry, Malta, Meksyk, Polska, Rumunia, Słowacja, Hiszpania, Ukraina, Urugwaj, Wenezuela. W kolejnych blisko czterdziestu krajach ekranizacja powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza znalazła się w czołowej trójce listy przebojów.

Szczegółowe informacje na temat liczby widzów i godzin oglądania poznamy dopiero w najbliższy wtorek. Można się jednak spodziewać spektakularnych wyników. Na światowej liście przebojów "Znachor" zajmuje obecnie 4. miejsce, ale wydaje się, że w czasie weekendu dramat poprawi jeszcze swoją pozycję. Ponadto polska produkcja znakomicie radzi sobie w Stanach Zjednoczonych (3. miejsce w dniu premiery), a tam tytuły Netfliksa mogą liczyć na największą liczbę widzów.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zachwytów nad nowym Znachorem.... nie wiem po co nakręcono "nowoczesną" wersję... 

U mnie 2/10 z czego jeden punkt dla Izy Kuny, a drugi za muzykę. Dobra, dodam jeszcze jeden punkt za rolę Zośki. 

Leszek Lichota, którego bardzo lubię, tu nie dał rady niestety....

.. 

Edytowane przez jaaga76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jaaga76 napisał:

Nie rozumiem zachwytów nad nowym Znachorem.... nie wiem po co nakręcono "nowoczesną" wersję... 

U mnie 2/10 z czego jeden punkt dla Izy Kuny, a drugi za muzykę. Dobra, dodam jeszcze jeden punkt za rolę Zośki. 

Leszek Lichota, którego bardzo lubię, tu nie dał rady niestety....

.. 

No ja tam uważam, że Lichota doskonale sprostał zadaniu. I wcale mnie nie dziwi, że film został tak dobrze przyjęty zarówno w kraju, jak i za granicą. Ale wiadomo, każdy ma swoje odczucia, o gustach się nie dyskutuje. 

Jestem bardzo ciekawy opinii innych forumowiczów…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mnich Moderator napisał:

No ja tam uważam, że Lichota doskonale sprostał zadaniu. I wcale mnie nie dziwi, że film został tak dobrze przyjęty zarówno w kraju, jak i za granicą. Ale wiadomo, każdy ma swoje odczucia, o gustach się nie dyskutuje. 

Jestem bardzo ciekawy opinii innych forumowiczów…

Lichotę za tę rolę generalnie chwalą, tak krytycy jak i widzowie. Co nie znaczy że wszystkim się musi podobać. 

Może kiedyś będzie okazja obejrzeć i ocenić. 

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mnich Moderator napisał:

I słusznie chwalą. Nadał postaci taki męski sznyt. 

Męski w roli Znachora to był Bińczycki.  Znachor Lichoty nawet się porządnie nie zgubił. Bardzo płaska jest ta rola. Szkoda, bo to aktor z dużym potencjałem. Chyba wciąż jeszcze z rolą życia przed sobą.

A w najbliższe święta i tak będzie oglądać Znachora Hoffmana. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Jędrek napisał:

Na razie słabo u mnie z czasem, może zimą obejrzę. 

Zimą?? A jak zimy w tym roku nie będzie? 😉

Ja planuje dziś wieczorem.  

12 godzin temu, jaaga76 napisał:

Męski w roli Znachora to był Bińczycki.

Dla mnie był raczej obleśny.  Przepraszam wszystkich fanów tego aktora  ale jako znachor nie wyglądał interesująco. 

Chyba, że to nie o wygląd chodzi?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, wjesna napisał:

 😉

Dla mnie był raczej obleśny.  Przepraszam wszystkich fanów tego aktora  ale jako znachor nie wyglądał interesująco. 

Chyba, że to nie o wygląd chodzi?

Obleśny? 

A jak miałby w sumie wyglądać w tamtych czasach taki niemłody już gość chodzący po wsiach i pracujący za grosze plus jakieś jedzenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jędrek napisał:

Obleśny? 

A jak miałby w sumie wyglądać w tamtych czasach taki niemłody już gość chodzący po wsiach i pracujący za grosze plus jakieś jedzenie? 

Powinien wygladac obleśnie. Co nie znaczy, że mi się taki wygląd z takich czasów ma podobać. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jędrek napisał:

Czyli dobrze odtworzył postać,

Bardzo dobrze. Jest wiarygodny.  Cały film jest zrobiony z poszanowaniem czasu jakiego historia dotyczy. Stroje,  język, wyglad- wszystko było takie, jakie powinno być.

 

17 minut temu, Jędrek napisał:

nie podoba Ci się jako mężczyzna? 

 Ani trochę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wjesna napisał:

 😉

 

Dla mnie był raczej obleśny.  Przepraszam wszystkich fanów tego aktora  ale jako znachor nie wyglądał interesująco.

Znachory, szeptuchy raczej urodą nie grzeszą...😉

2 godziny temu, wjesna napisał:

Chyba, że to nie o wygląd chodzi?

Raczej o determinację, moc, ect.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...