Skocz do zawartości

Bieżące informacje


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Q'bot napisał:

co trzeba ze sobą wnieść na te kilka dni...

 to nóż i krzesiwo nie wystarczy?Oczywiście żart. Teraz przeczytałem mój prezent o zimowym obozowaniu w starym stylu i nie powiem ciekawe. Sporo tego sprzętu jest wymienione zarówno indywidualnego jak i zespołowego.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barbie609 napisał:

Jakiś czas temu kupiłam tę książkę z ciekawości i chyba braku pomysłu na inną lekturę 😉ale jak na razie niestety brak mi czasu na takie przyjemności. Może po świętach znajdę chwilę, jak będę na 2tygodniowym odpoczynku od pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2023 o 20:35, barbie609 napisał:

 oprócz tego miał j......a , może nieco większe niż rozum ale.............

Przychodzi taki czas w życiu niestety, że rozumu z wiekiem zaczyna ubywać. 

No ale jak zwykle - za mało szczegółów żeby gościa oceniać. Aczkolwiek nie sądzę aby to był jego pierwszy zimowy biwak w Tatrach. Coś tym razem po prostu poszło nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barbie609- mam do Ciebie jako admin pełne zaufanie, więc jeśli jakiś temat uznasz za ważny, śmiało możesz wydzielić. Cieszę się, że korzystasz z narzędzi moderatorskich. Ja dziś też zbanowałem rano ruskiego bota 😛 

Jak widzisz, drogi kolego, doskonale sprawdzasz się nie tylko w roli przewodnika i górskiego kompana, ale też moderatora 👍

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 lat Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego 🤩

 

Serdecznie zapraszamy na ostatnie wydarzenie organizowane w ramach obchodów 70.lecia naszego Pogotowia. Tym razem będzie to wydarzenie, na które chcemy Was serdecznie zaprosić: koncert wielkich gwiazd polskiej muzyki, które zagrają w PreZero Arena Gliwice!

Czeka Was multimedialno-muzyczna uczta z udziałem popularnych wokalistów i 40-osobowej orkiestry pod batutą Jana Stokłosy.

24 marca 2024 roku na scenie wystąpią m.in. Kwiat Jabłoni, O.S.T.R., Natalia Szroeder, czy Igor Herbut w towarzystwie Stokłosa Collective Orchestra.

Bilety do nabycia już od dzisiaj (22.12) od 15:00 na EventimPolska.

Na wydarzenie zapraszamy wspólnie z Fundacja GOPR oraz Fundacja Radan.

W koncercie wystąpią: Jan Stokłosa | Sebastian Karpiel-Bułecka | Kwiat Jabłoni | Katarzyna Groniec | O.S.T.R. | Organek | Maria Peszek | Natalia Szroeder | Igor Herbut | Natalia Grosiak | Trebunie-Tutki | Mateusz Ziółko | | Julia Pietrucha | Zazula | Dawid Tyszkowski

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „START SPRZEDAŻY PIĄTEK 15:00 + POGOTOWIE GÓRSKIE RATUNKOW 24·03·2024 2024 KONCERT 70-LECIE GOPR ZAPRASZAJĄ GOPR, FUNDACJA GOPR FUNDACJA RADAN PreZero Arena Gliwice Stokłosa Collective Orchestra Kayah Tomasz Organek KwiatJabłoni abłoni Katarzyna Groniec O.S.T.R Sebastian Karpiel-Bułecka Maria Peszek Natalia Szroeder Igor Herbut Natalia Grosiak Trebunie-Tutki Mateusz Ziółko Julia Pietrucha Zazula Dawid Tyszkowski BILETY NA EVENTIM.PL FUNDACJA GOPR FUNDACJA RAdAN prer Arena Gliwice GLIWICE Przyszłość est eventim”

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...