Jump to content

Spódnica na szlaku - za i przeciw....

Recommended Posts

Jedna z moich przyjaciółek nosi od paru lat w cieplejsze dni i jest zadowolona.  

Ja też sobie chwalę tę dość w górach nową modę, choć czasem na szlaku trudno się skoncentrować, a to przecież może być niebezpieczne  🙃😜

Zaś parę lat temu na Kościelcu spotkałem dziewczynę w spódniczce wcale nie sportowej, choć też dość krótkiej. 

Edited by Jędrek
  • Haha 2

Czy to nowa moda?

Wolfskin ma w ofercie takie kiecki odkąd sięgam pamięcią - od puchowych, po softshelle 😉 Nie wiem tylko jak rozwiązali problem podwiewania bez ściągaczy montowanych 'per udo'. 

To tylko lokalni producenci ciuchów outdoorowych jakoś olali tę kategorię - bo krótkie ocieplane spodnie sprzedaje chociażby Pajak.

Edited by Q'bot
7 godzin temu, Q'bot napisał:

Czy to nowa moda?

Wolfskin ma w ofercie takie kiecki odkąd sięgam pamięcią - od puchowych, po softshelle 😉 Nie wiem tylko jak rozwiązali problem podwiewania bez ściągaczy montowanych 'per udo'. 

To tylko lokalni producenci ciuchów outdoorowych jakoś olali tę kategorię - bo krótkie ocieplane spodnie sprzedaje chociażby Pajak.

4F czy F4 (nigdy nie wiem) też ma spodniczki w ofercie. Ale faktycznie na tym koniec....

Podobają  mi się te spódniczki,  nawet się zastanawiałam  nad zakupem  ale jakoś  tak wyszło,  że jej jednak nie mam.  

7 godzin temu, jaaga76 napisał:

4F czy F4 (nigdy nie wiem)

Zawsze wiedziałam że f4,  dopóki tego nie przeczytałam 🙂 Jak to latwo zamącić  w głowie 

Dnia 23.04.2022 o 14:56, jaaga76 napisał:

Myślę oczywiście o spódniczce sportowej 😀.  Macie jakieś doświadczenia? Warto zainwestować? 

Po co inwestować, mało masz spódniczek w szafie ?

@jaaga76 ja mam coś takiego ale to jest jakby dwa w jednym. Taka spódnica z szortami pod spodem. Na spacer po Beskidach może być ale w Tatrach jej nigdy nie miałam. Niby szybkoschnąca i oddychająca ale po co mam oddychać to nie wiem😄

Taki mały plusik że kilku turystów się obejrzało😉

• Like ! 2